Elite Performances

382 performances met the MileSplit US Second Team standard.

HS Girls Mark Athlete Team
100 Meter Hurdles Finals 14.79 w Kierra Botley Olathe North High School
100 Meter Dash Finals 11.96 w La'tiyera Yeargin Newton High School
100 Meter Dash Finals 11.97 w Oasis Hernandez Emporia High School
100 Meter Dash Finals 12.01 w Jasmine Thomas Olathe East High School
100 Meter Dash Finals 12.06 w Taylor Chandler Wichita Heights High School
100 Meter Dash Finals 12.14 w Ashanti Hutton Bishop Miege
100 Meter Dash Prelims 12.17 w Jasmine Thomas Olathe East High School
100 Meter Dash Finals 12.18 w Claire Bingaman Shawnee Mission South
100 Meter Dash Finals 12.20 w Kristian Lee Piper High School
100 Meter Dash Finals 12.22 w Devin Cosper Field Kindley High School
100 Meter Dash Prelims 12.23 w Taylor Chandler Wichita Heights High School
100 Meter Dash Prelims 12.24 w Oasis Hernandez Emporia High School
100 Meter Dash Finals 12.25 w Toshjanae Valentine Wichita East High School
1600 Meter Run Finals 4:52.31 Allison Cash Shawnee Mission West
1600 Meter Run Finals 5:02.36 Emilea Finley Colby High School
1600 Meter Run Finals 5:10.80 Morgan Wedekind Valley Center High School
1600 Meter Run Finals 5:11.95 Bailee Cofer St. Thomas Aquinas High School
1600 Meter Run Finals 5:12.39 Alaina Schroeder Manhattan High School
1600 Meter Run Finals 5:12.71 Kaelyn Balch Bishop Carroll Catholic High School
1600 Meter Run Finals 5:13.70 Maddie Hopfinger St. Thomas Aquinas High School
300 Meter Hurdles Prelims 44.54 Alyson Youngdoff Blue Valley Northwest High School
300 Meter Hurdles Finals 44.54 Gavyn Yetter Shawnee Heights High School
300 Meter Hurdles Finals 44.80 Lauren Ouderkirk Pittsburg High School
300 Meter Hurdles Finals 45.00 Alyson Youngdoff Blue Valley Northwest High School
300 Meter Hurdles Finals 45.24 Alexa Harmon-thomas Lawrence Free State High School
300 Meter Hurdles Finals 45.41 Mackenzie Klaver Norwich High School
300 Meter Hurdles Finals 45.45 Taylor Soucie Osawatomie High School
300 Meter Hurdles Prelims 45.51 Gavyn Yetter Shawnee Heights High School
300 Meter Hurdles Finals 45.58 Emily Doffing Conway Springs High School
300 Meter Hurdles Finals 45.60 Mindy Wilson Rossville High School
300 Meter Hurdles Prelims 45.66 Mackenzie Klaver Norwich High School
300 Meter Hurdles Finals 45.95 Ver-lyssa Timms Wyandotte High School
300 Meter Hurdles Finals 46.02 Jaycee Wells Seaman High School
300 Meter Hurdles Prelims 46.16 Ver-lyssa Timms Wyandotte High School
300 Meter Hurdles Finals 46.21 Kaylyn Williams Olathe East High School
300 Meter Hurdles Prelims 46.26 Taylor Soucie Osawatomie High School
300 Meter Hurdles Finals 46.36 Brianna Blackwell Herington High School
300 Meter Hurdles Finals 46.38 Kelsey Lacy Abilene High School
300 Meter Hurdles Prelims 46.40 Alexa Harmon-thomas Lawrence Free State High School
3200 Meter Run Finals 10:46.71 Allison Cash Shawnee Mission West
3200 Meter Run Finals 11:02.98 Emilea Finley Colby High School
3200 Meter Run Finals 11:03.98 Maddie Hopfinger St. Thomas Aquinas High School
3200 Meter Run Finals 11:06.87 Amber Eichkorn Wichita North High School
3200 Meter Run Finals 11:07.93 Kaelyn Balch Bishop Carroll Catholic High School
3200 Meter Run Finals 11:13.10 Alaina Schroeder Manhattan High School
3200 Meter Run Finals 11:15.47 Cheyenne Becker Pratt High School
400 Meter Dash Finals 55.34 Ashanti Hutton Bishop Miege
400 Meter Dash Prelims 56.58 Ashanti Hutton Bishop Miege
400 Meter Dash Finals 56.95 Katherine Dillard Bishop Carroll Catholic High School
400 Meter Dash Prelims 57.04 Katherine Dillard Bishop Carroll Catholic High School
400 Meter Dash Finals 57.40 Alyxis Bowens Derby High School
400 Meter Dash Finals 57.46 Taylor Needham Cheney High School
400 Meter Dash Finals 57.49 Mandy Wilson Rossville High School
400 Meter Dash Finals 57.70 Caroline Bingham Shawnee-Maranatha Academy
400 Meter Dash Finals 57.96 Kelly Wycoff Scott Community High School
400 Meter Dash Finals 57.97 Dominique Staats Pratt High School
4x800 Meter Relay Finals 9:24.28 Relay Team Shawnee Mission West
4x800 Meter Relay Finals 9:25.36 Relay Team Blue Valley Northwest High School
4x800 Meter Relay Finals 9:34.13 Relay Team Bishop Carroll Catholic High School
4x800 Meter Relay Finals 9:34.58 Relay Team Lansing High School
4x800 Meter Relay Finals 9:36.06 Relay Team Olathe East High School
4x800 Meter Relay Finals 9:39.28 Relay Team Baldwin High School
4x800 Meter Relay Finals 9:42.56 Relay Team Maize High School
800 Meter Run Finals 2:15.51 Allison Cash Shawnee Mission West
800 Meter Run Finals 2:16.79 Katherine Dillard Bishop Carroll Catholic High School
800 Meter Run Finals 2:17.59 Emilea Finley Colby High School
800 Meter Run Finals 2:18.60 Dominique Staats Pratt High School
800 Meter Run Finals 2:19.01 Anna Church Bishop Miege
Discus Finals 121-7 Morgan Gilliland Paola High School
Discus Finals 123-0 Elizabeth Evans Wamego High School
Discus Finals 123-3 Kaitlin Stein Olathe East High School
Discus Finals 124-5 Jordan Miller Oskaloosa High School
Discus Finals 124-5 Michaela Sasse Smith Center High School
Discus Finals 125-3 Jacy Quade Great Bend High School
Discus Finals 126-4 Mauri Steimel Stanton County High School
Discus Finals 126-5 Brooke Regier Newton High School
Discus Finals 127-8 Jordyn Alexander Washington County High School
Discus Finals 127-9 Kayla Renyer Sabetha High School
Discus Finals 128-11 Anna Linton Thunder Ridge High School
Discus Finals 129-6 Kelsey Slawson Paola High School
Discus Finals 131-11 Elizabeth Herrs Rock Creek High School
Discus Finals 132-9 Megan Teahan St. Thomas Aquinas High School
Discus Finals 133-4 Matia Finley Lawrence High School
Discus Finals 134-6 Cassie Caswell Nickerson High School
Discus Finals 136-11 Whitney Harvey Shawnee Mission North
Discus Finals 137-5 Katie Kehl Baldwin High School
Discus Finals 140-5 Jasmine Smith Blue Valley North High School
Discus Finals 144-5 M.j Massanet Manhattan High School
Discus Finals 144-5 Mary Jo Massanet Manhattan High School
High Jump Finals 5-4 Kyla Martin Gardner-Edgerton High School
High Jump Finals 5-4 Stephanie Knab Andover Central High School
High Jump Finals 5-4 Laynie Timmons St. Thomas Aquinas High School
High Jump Finals 5-4 McKenzie Wright Liberal High School
High Jump Finals 5-4 Jennifer Whitledge Tonganoxie High School
High Jump Finals 5-4 Eva Koopman Cimarron High School
High Jump Finals 5-4 Lindsay Wehkamp Cimarron High School
High Jump Finals 5-4 Haley Strathman B&B High School
High Jump Finals 5-4 Mckenzie Wright Liberal High School
High Jump Finals 5-4 Haley Strathman B&B High School
High Jump Finals 5-6 Alexa Harmon-thomas Lawrence Free State High School
High Jump Finals 5-10 Jaylyn Agnew Andover High School
High Jump Finals 5-10 Shannon Parr Rossville High School
High Jump Finals 5-10.5 Grace Pickell Shawnee Mission East High School
Javelin Finals 120-0 Abagayle Spilinek Goddard High School
Javelin Finals 120-6 Taylor Veach Cheney High School
Javelin Finals 121-1 Alicia Croci Central Heights High School
Javelin Finals 122-9 Elizabeth Costello Garden Plain High School
Javelin Finals 122-9 Lizzie Costello Garden Plain High School
Javelin Finals 123-2 Aimi Orton Circle High School
Javelin Finals 123-7 Jade Hodge Mission Valley High School
Javelin Finals 123-10 Cassidy Barnard Madison High School
Javelin Finals 124-3 Janelle Hoheisel Garden Plain High School
Javelin Finals 124-9 Scout Wiebe Lawrence Free State High School
Javelin Finals 124-10 Heidi Heiniger Sabetha High School
Javelin Finals 124-11 Macki Pankratz Buhler High School
Javelin Finals 125-9 Kendyl Mcdougald Olpe High School
Javelin Finals 125-11 Madelyn Halstead Bishop Carroll Catholic High School
Javelin Finals 126-0 Kelsey Tenbrink Shawnee Heights High School
Javelin Finals 128-4 Maddie Osmundson Blue Valley High School
Javelin Finals 129-4 Raelyn Lorson
Javelin Finals 130-8 Olivia Housholder Pike Valley High School
Javelin Finals 131-0 Kelsey Larson Iola High School
Javelin Finals 132-0 Carlea Miles Cheney High School
Javelin Finals 132-0 Carlea Holt Cheney High School
Javelin Finals 132-10 Ally Zerbe Mission Valley High School
Javelin Finals 132-11 Ashlee Bilhimer Gardner-Edgerton High School
Javelin Finals 133-9 Kristin Waters Little River High Shcool
Javelin Finals 134-5 Haley Pitko Eureka High School
Javelin Finals 137-9 Hillary Chvatal Rawlins County High School
Javelin Finals 137-10 Katie Loescher Newton High School
Javelin Finals 137-11 Keiryn Swenson Maize High School
Javelin Finals 138-2 Danie Plank Gardner-Edgerton High School
Javelin Finals 140-5 Nicolle Murphy Arkansas City High School
Javelin Finals 143-7 Meagan Williams Valley Center High School
Javelin Finals 148-1 Elizabeth Herrs Rock Creek High School
Long Jump Finals 17-7.25 Stephanie Knab Andover Central High School
Long Jump Finals 17-9.75 w Leslie Lindsey Olathe Northwest High School
Long Jump Finals 17-10.25 w Taylor Chandler Wichita Heights High School
Long Jump Finals 17-10.5 w Alexa Harmon-thomas Lawrence Free State High School
Long Jump Finals 17-11 Oasis Hernandez Emporia High School
Long Jump Finals 18-3.5 w Jenny Pinkston Olathe East High School
Long Jump Finals 18-3.75 w Jaime Lovett Sedgwick High School
Long Jump Finals 18-7.25 w Alyssa Kelly Blue Valley West High School
Long Jump Finals 19-3 Emily Brigham Mill Valley High School
Pole Vault Finals 10-6 Natalie Mitchell Gardner-Edgerton High School
Pole Vault Finals 10-6 Janelle Wilgers Maize High School
Pole Vault Finals 10-6 Maddie Fowler Shawnee Mission South
Pole Vault Finals 10-6 Alison Meeth Wichita Southeast High School
Pole Vault Finals 10-6 Anna Church Bishop Miege
Pole Vault Finals 11-0 Jodi Lambert Blue Valley Northwest High School
Pole Vault Finals 11-0 Grace Shiach Andale High School
Pole Vault Finals 11-0 Bethany Bailey Bonner Springs High School
Pole Vault Finals 11-6 Emily Brigham Mill Valley High School
Pole Vault Finals 12-0 Taylor Swanson Salina Central High School
Pole Vault Finals 12-7.5 Cassie Wait Gardner-Edgerton High School
Shot Put Finals 37-0 Janelle Hoheisel Garden Plain High School
Shot Put Finals 37-3.5 Alexia Stein Baldwin High School
Shot Put Finals 37-6 Kiah Blau Decatur Community High School
Shot Put Finals 37-7 Teresa Wade St. John-Hudson High School
Shot Put Finals 37-8.75 Jeanette Clampett DeSoto High School
Shot Put Finals 37-8.75 Jeannett Clampitt DeSoto High School
Shot Put Finals 38-1 Brie Mingus Lawrence Free State High School
Shot Put Finals 38-1 Jillian Lattimer Fort Scott High School
Shot Put Finals 38-3.5 Brandy Lowe St. Mary's High School
Shot Put Finals 38-4 Madison Obrien Paola High School
Shot Put Finals 38-4.25 Jordan Miller Oskaloosa High School
Shot Put Finals 38-5.25 Jordyn Alexander Washington County High School
Shot Put Finals 38-5.25 Cassidy Barnard Madison High School
Shot Put Finals 38-7 Whitney Harvey Shawnee Mission North
Shot Put Finals 38-7 Jacy Quade Great Bend High School
Shot Put Finals 38-8.25 Mauri Steimel Stanton County High School
Shot Put Finals 38-10 Hannah Schneider Gardner-Edgerton High School
Shot Put Finals 38-11.25 Kelsey Slawson Paola High School
Shot Put Finals 39-6 Jenson Maydew Pratt High School
Shot Put Finals 39-8.5 Jasmine Smith Blue Valley North High School
Shot Put Finals 39-11.5 Kaylea Britton Ulysses High School
Shot Put Finals 40-9 M.j Massanet Manhattan High School
Shot Put Finals 40-9 Mary Jo Massanet Manhattan High School
Shot Put Finals 40-10 Laura Sudbeck B&B High School
Shot Put Finals 40-10 Laura Sudbeck B&B High School
Shot Put Finals 41-8.5 Morgan Gilliland Paola High School
Shot Put Finals 42-1 Meagan Williams Valley Center High School
Shot Put Finals 43-8.5 Anna Linton Thunder Ridge High School
Shot Put Finals 44-4 Katie Kehl Baldwin High School
Shot Put Finals 44-5 Cassie Caswell Nickerson High School
Triple Jump Finals 36-0.25 Jenny Pinkston Olathe East High School
Triple Jump Finals 36-1 Annie Kessler Paola High School
Triple Jump Finals 36-2.25 Nicole Kinser Hugoton High School
Triple Jump Finals 36-3 Wendy Zimmerman Hays High School
Triple Jump Finals 36-3 Jami Hodge Spring Hill High School
Triple Jump Finals 36-5.25 Brianna Blackwell Herington High School
Triple Jump Finals 36-5.5 Sierra Hays Garden Plain High School
Triple Jump Finals 36-6.25 Tia Cooke Manhattan High School
Triple Jump Finals 36-9 Carrie Kellie Larned High School
Triple Jump Finals 36-9.75 Maddie Estell Mill Valley High School
Triple Jump Finals 36-11.25 Conner Schultz Wathena High School
Triple Jump Finals 36-11.25 Conner Schultz Riverside High School
Triple Jump Finals 36-11.75 Leslie Lindsey Olathe Northwest High School
Triple Jump Finals 37-3 Addy Moser Derby High School
Triple Jump Finals 37-7.25 Savannah Rose Hoisington High School
Triple Jump Finals 37-9.25 Laynie Timmons St. Thomas Aquinas High School
Triple Jump Finals 37-10.75 McKenzie Wright Liberal High School
Triple Jump Finals 37-10.75 Mckenzie Wright Liberal High School
Triple Jump Finals 38-6 Oasis Hernandez Emporia High School
Triple Jump Finals 39-11.25 Alyssa Kelly Blue Valley West High School
HS Boys Mark Athlete Team
100 Meter Dash Finals 10.45 w Joe Reagan Seaman High School
100 Meter Dash Prelims 10.59 w Joe Reagan Seaman High School
100 Meter Dash Finals 10.66 w Skylarr Gatson Wichita Heights High School
100 Meter Dash Finals 10.67 w Michael Gagliano Olathe North High School
100 Meter Dash Finals 10.67 w Osvaldo Granillo Moscow High School
100 Meter Dash Finals 10.74 w Michael Jones Salina South High School
100 Meter Dash Finals 10.75 w Emilio Mitchell Hays High School
100 Meter Dash Prelims 10.77 w Skylarr Gatson Wichita Heights High School
100 Meter Dash Finals 10.77 w Drew Diederich Salina-Sacred Heart High School
100 Meter Dash Prelims 10.78 w Michael Gagliano Olathe North High School
110 Meter Hurdles Finals 14.51 w Jonathan Duvall Garden City High School
110 Meter Hurdles Finals 14.54 w Adam Deterding Hays High School
110 Meter Hurdles Finals 14.59 w Sean Newlan Phillipsburg High School
110 Meter Hurdles Finals 14.61 w Ben Bolton Manhattan High School
110 Meter Hurdles Prelims 14.65 w Sean Newlan Phillipsburg High School
110 Meter Hurdles Prelims 14.67 w Kyle Troxler Douglass High School
110 Meter Hurdles Finals 14.68 w Jake May Andale High School
1600 Meter Run Finals 4:15.43 David Thor Bishop Carroll Catholic High School
1600 Meter Run Finals 4:21.20 Jeremy Bryan Blue Valley West High School
1600 Meter Run Finals 4:21.89 Kain Anderson Lawrence Free State High School
1600 Meter Run Finals 4:22.71 Jonah Heng Shawnee Mission West
1600 Meter Run Finals 4:23.20 Oscar Carmona Dodge City High School
1600 Meter Run Finals 4:23.49 Colton Donahue Blue Valley High School
1600 Meter Run Finals 4:24.04 Sam Guinn Blue Valley Northwest High School
1600 Meter Run Finals 4:24.26 Angel Vasquez DeSoto High School
1600 Meter Run Finals 4:24.77 Gage Garcia Bishop Carroll Catholic High School
300 Meter Hurdles Finals 38.42 Adebayo Braimah Liberal High School
300 Meter Hurdles Finals 38.72 Trenton Hammond Liberal High School
300 Meter Hurdles Finals 39.05 Jonathan Duvall Garden City High School
300 Meter Hurdles Finals 39.22 Issac Poe Wamego High School
300 Meter Hurdles Prelims 39.27 Jonathan Duvall Garden City High School
300 Meter Hurdles Finals 39.32 Sean Newlan Phillipsburg High School
300 Meter Hurdles Prelims 39.44 Heath Tucker Holcomb High School
300 Meter Hurdles Finals 39.45 Blake Wilkey South Haven High School
300 Meter Hurdles Finals 39.50 Payson Maydew Pratt High School
3200 Meter Run Finals 9:06.64 Jonah Heng Shawnee Mission West
3200 Meter Run Finals 9:20.80 Jacob Morgan Washburn Rural High School
3200 Meter Run Finals 9:20.80 Jacob Morgan Washburn Rural High School
3200 Meter Run Finals 9:25.36 David Thor Bishop Carroll Catholic High School
3200 Meter Run Finals 9:30.08 Kain Anderson Lawrence Free State High School
3200 Meter Run Finals 9:31.89 Curtis Cline Shawnee Mission South
3200 Meter Run Finals 9:35.02 Gage Garcia Bishop Carroll Catholic High School
3200 Meter Run Finals 9:36.58 Ben Anstaett Olathe North High School
3200 Meter Run Finals 9:38.02 Justin Bryan Blue Valley West High School
3200 Meter Run Finals 9:38.87 Angel Vasquez DeSoto High School
400 Meter Dash Finals 48.26 Steven Calloway Wichita Southeast High School
400 Meter Dash Finals 48.35 Dayshawn Berndt Lawrence Free State High School
400 Meter Dash Finals 48.88 Nick Deterding Smoky Valley High School
400 Meter Dash Finals 49.09 Lee Loyd Olathe North High School
400 Meter Dash Finals 49.10 Braden Smith Wichita Southeast High School
400 Meter Dash Finals 49.26 Rhys Powell Wichita Collegiate School
400 Meter Dash Finals 49.40 Avery Mcnelly Douglass High School
400 Meter Dash Prelims 49.48 Dayshawn Berndt Lawrence Free State High School
400 Meter Dash Prelims 49.49 Steven Calloway Wichita Southeast High School
4x400 Meter Relay Finals 3:18.26 Relay Team Wichita Southeast High School
4x400 Meter Relay Finals 3:18.52 Relay Team Shawnee Mission Northwest
4x400 Meter Relay Finals 3:19.98 Relay Team Topeka High School
4x400 Meter Relay Finals 3:21.21 Relay Team Shawnee Heights High School
4x400 Meter Relay Finals 3:21.21 Relay Team Buhler High School
4x400 Meter Relay Prelims 3:22.08 Relay Team Shawnee Mission Northwest
4x400 Meter Relay Finals 3:22.50 Relay Team Olathe East High School
4x400 Meter Relay Finals 3:22.52 Relay Team Blue Valley Northwest High School
4x800 Meter Relay Finals 7:54.43 Relay Team Shawnee Mission Northwest
4x800 Meter Relay Finals 7:56.73 Relay Team Hays High School
4x800 Meter Relay Finals 7:59.71 Relay Team Wamego High School
4x800 Meter Relay Finals 8:01.57 Relay Team Olathe East High School
4x800 Meter Relay Finals 8:02.34 Relay Team Shawnee Mission East High School
4x800 Meter Relay Finals 8:02.82 Relay Team Blue Valley Northwest High School
4x800 Meter Relay Finals 8:04.22 Relay Team Trinity High School
4x800 Meter Relay Finals 8:04.22 Relay Team Hutchinson-Trinity Catholic
4x800 Meter Relay Finals 8:06.60 Relay Team Shawnee Mission South
800 Meter Run Finals 1:56.29 Tanner Mcnutt Humboldt High School
800 Meter Run Finals 1:56.64 David Thor Bishop Carroll Catholic High School
800 Meter Run Finals 1:57.02 Eric Stumon Hays High School
800 Meter Run Finals 1:57.38 Grant Garst Inman High School
Discus Finals 150-8 Zach Fields Cimarron High School
Discus Finals 150-10 Kenny Brown Caney Valley High School
Discus Finals 151-4 Connor Mcmullen Louisburg High School
Discus Finals 153-0 Levi Wyrick Caney Valley High School
Discus Finals 153-2 Braden Smith Olathe South High School
Discus Finals 153-6 Justin Mcphail Liberal High School
Discus Finals 153-8 Matt Mar Maize High School
Discus Finals 153-9 Luke Madden Hays High School
Discus Finals 154-8 Dallas Thompson Madison High School
Discus Finals 154-11 Tyler Stockman Tonganoxie High School
Discus Finals 155-8 Matt Seiwart Conway Springs High School
Discus Finals 156-4 Logan O'dea Wellsville High School
Discus Finals 158-0 Brian Beckmann Blue Valley West High School
Discus Finals 159-0 Sean Newlan Phillipsburg High School
Discus Finals 160-7 Jameson Klein Plainville High School
Discus Finals 161-2 Cade Sharp Hays High School
Discus Finals 161-5 Ben Johnson Basehor-Linwood High School
Discus Finals 163-1 Cody Weston Maize South High School
Discus Finals 164-10 Jacob Lott Horton High School
Discus Finals 166-1 Dayton Valentine Baldwin High School
Discus Finals 167-3 Blake Hocking Lawrence High School
Discus Finals 168-10 Kevin Tenny Blue Valley North High School
Discus Finals 170-10 Bryce Sonday Dodge City High School
High Jump Finals 6-6 Cameron Spencer Blue Valley North High School
High Jump Finals 6-6 Adam Deterding Hays High School
High Jump Finals 6-6 Derek Bixeman Hays High School
High Jump Finals 6-6 Garrison Lerock Andale High School
High Jump Finals 6-6 Nick Deterding Smoky Valley High School
High Jump Finals 6-6 Nic Camper Caney Valley High School
High Jump Finals 6-6 Cody Heiman B&B High School
High Jump Finals 6-6 Willie Derryberry Madison High School
High Jump Finals 6-8 Kai Rowden Olathe North High School
High Jump Finals 6-8 Zach Budda Augusta High School
High Jump Finals 6-10 Jonny Giess Blue Valley Northwest High School
Javelin Finals 175-7 Austin Gabel Ness City High School
Javelin Finals 176-0 Dylan Grove Republic County High School
Javelin Finals 176-3 Derek Webb Eudora High School
Javelin Finals 176-6 Thomas Wittman Hayden High School
Javelin Finals 177-10 Adim Rogers Paola High School
Javelin Finals 178-0 Ty Kaiser Grainfield-Wheatland/Grinnell High School
Javelin Finals 179-0 Blane Hrabe Thunder Ridge High School
Javelin Finals 180-8 Cadyn Carter Beloit High School
Javelin Finals 181-3 Andrew Henn Paola High School
Javelin Finals 181-5 Eric Pinkelman Shawnee Mission Northwest
Javelin Finals 181-11 Kip Keeley La Crosse High School
Javelin Finals 184-8 Chase Pote Andale High School
Javelin Finals 185-7 Seth Derr Phillipsburg High School
Javelin Finals 186-10 Jake Brinkman Olpe High School
Javelin Finals 187-8 Dylan Reimer Meade High School
Javelin Finals 192-11 John Blazevic Olathe East High School
Javelin Finals 194-11 Tyson Holmes Shawnee Heights High School
Long Jump Finals 22-7.5 w Dallas Natt Ottawa High School
Long Jump Finals 22-9.25 w Hunter Veith Cheney High School
Long Jump Finals 22-9.25 w Tylor Albright Galena High School
Long Jump Finals 22-9.5 w Joe Reagan Seaman High School
Long Jump Finals 23-10.75 w Jerrell Morrow Emporia High School
Long Jump Finals 23-10.75 w Jerel Morrow Emporia High School
Pole Vault Finals 14-0 Chris Cusick Blue Valley North High School
Pole Vault Finals 14-0 Andrew Swailes Blue Valley Northwest High School
Pole Vault Finals 14-0 Max Johnson Shawnee Mission North
Pole Vault Finals 14-0 Andrew Pope Buhler High School
Pole Vault Finals 14-0 Tyler Knight Rose Hill High School
Pole Vault Finals 14-0 Nathan Dooley Garden Plain High School
Pole Vault Finals 14-0 Dylan Poirier Wathena High School
Pole Vault Finals 14-0 Austin Jones Wellsville High School
Pole Vault Finals 14-0 Preston Coffman Pleasanton High School
Pole Vault Finals 14-0 Dylan Poirier Riverside High School
Pole Vault Finals 14-3 Nick Beach Bennington High School
Pole Vault Finals 14-6 Ben Carpenter Gardner-Edgerton High School
Pole Vault Finals 14-6 Cameron Bock Shawnee Mission Northwest
Pole Vault Finals 14-6 Parker Brush Mill Valley High School
Pole Vault Finals 14-6 Rigo Magana Newton High School
Pole Vault Finals 14-6 Chris Peters Cheney High School
Pole Vault Finals 14-6 Jacob Albright Louisburg High School
Pole Vault Finals 14-6 Isaac Schiltz St. Francis High School
Pole Vault Finals 15-0 Ryan Weisenburger Gardner-Edgerton High School
Pole Vault Finals 15-0 Jonah Ungles Andale High School
Pole Vault Finals 15-0 Jayce Phelps Prairie View High School
Pole Vault Finals 16-7 Nick Meyer Bishop Carroll Catholic High School
Shot Put Finals 51-6.5 Jacob Lott Horton High School
Shot Put Finals 51-7.75 Zach Binder Hays High School
Shot Put Finals 52-2.75 Terrale Johnson Manhattan High School
Shot Put Finals 52-5 Trevor Miley Ellsworth High School
Shot Put Finals 53-0.25 Mason Engel Buhler High School
Shot Put Finals 53-1.25 Kord Ferguson Ottawa High School
Shot Put Finals 53-9.5 Blake Hocking Lawrence High School
Shot Put Finals 54-6 Cade Sharp Hays High School
Shot Put Finals 55-2.25 Dayton Valentine Baldwin High School
Shot Put Finals 55-7.75 Brian Beckmann Blue Valley West High School
Shot Put Finals 57-3 Zach Loesch Lyons High School
Triple Jump Finals 45-2.25 Jonathan Wernli Emporia High School
Triple Jump Finals 45-6.5 Justin Dunmars Paola High School
Triple Jump Finals 45-7 Avery Parker Olathe Northwest High School
Triple Jump Finals 45-8.75 Joseph Gerber Conway Springs High School
Triple Jump Finals 45-11 Steven Hill Lawrence High School
Triple Jump Finals 46-1 Jerrell Morrow Emporia High School
Triple Jump Finals 46-1 Jerel Morrow Emporia High School
Triple Jump Finals 46-1.5 Derrick Davis Junction City High School
Triple Jump Finals 46-6.25 Dallas Natt Ottawa High School
Triple Jump Finals 47-0.5 Richard Smith Bishop Miege
Triple Jump Finals 47-3 Jl Savage Emporia High School
Triple Jump Finals 47-10.25 Nicholas Betts Goddard High School