Eudora High School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
400 Meter Dash | |||||
1:04.07 | SB | Annie Beck | 6th | Finals H2 | Girls Results |
800 Meter Run | |||||
2:42.14 | SB | Kelsey Balluch | 10th | Finals | Girls Results |
3200 Meter Run | |||||
12:29.39 | SB | Danelle Topil | 3rd | Finals | Girls Results |
4x100 Meter Relay | |||||
54.35 | Relay Team | 6th | Finals | ||
4x400 Meter Relay | |||||
4:25.47 | Relay Team | 5th | Finals | ||
4x800 Meter Relay | |||||
10:10.44 | SB | Relay Team | 3rd | Finals | |
High Jump | |||||
4-9 | Kristen Dennis | 3rd | Finals | Girls Results | |
4-9 | SB | Hailey Allen | 4th | Finals | Girls Results |
4-7 | Madeline Dickerson | 7th | Finals | Girls Results | |
Long Jump | |||||
14-2 | Kristen Dennis | 6th | Finals | Girls Results | |
Triple Jump | |||||
29-0.5 | Madeline Dickerson | 8th | Finals | Girls Results | |
29-0.5 | Erin Klotz | 7th | Finals | Girls Results | |
Pole Vault | |||||
8-9 | Sydney Goodwin | 3rd | Finals | Girls Results | |
Discus | |||||
112-0 | Kennedy O'dell | 7th | Finals | Girls Results | |
Shot Put | |||||
37-11 | SB | Kennedy O'dell | 6th | Finals | Girls Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.47 | Lucas Becker | 2nd | Finals | Boys Results | |
11.55 | Lucas Becker | 2nd | Prelims H2 | Boys Results | |
12.49 | Chris Pyle | 16th | Prelims H1 | Boys Results | |
200 Meter Dash | |||||
23.28 | Lucas Becker | 1st | Finals | Boys Results | |
23.33 | Lucas Becker | 1st | Prelims H1 | Boys Results | |
400 Meter Dash | |||||
56.06 | Lucas Becker | 12th | Finals H2 | Boys Results | |
800 Meter Run | |||||
2:13.57 | SB | Austin Tuggle | 9th | Finals | Boys Results |
2:13.58 | SB | Tristin Chapman | 10th | Finals | Boys Results |
2:17.87 | SB | Thilo Londong | 13th | Finals | Boys Results |
3200 Meter Run | |||||
12:16.01 | Cole Hutchins | 11th | Finals | Boys Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
16.11 | Andrew Ballock | 3rd | Finals | Boys Results | |
16.52 | Andrew Ballock | 4th | Prelims H2 | Boys Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
42.05 | Andrew Ballock | 3rd | Finals H2 | Boys Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
46.33 | Relay Team | 5th | Finals | ||
4x400 Meter Relay | |||||
3:47.42 | Relay Team | 6th | Finals | ||
4x800 Meter Relay | |||||
9:32.24 | Relay Team | 6th | Finals | ||
Long Jump | |||||
18-7.5 | Lucas Becker | 10th | Finals | Boys Results | |
Pole Vault | |||||
11-1 | Tristin Chapman | 6th | Finals | Boys Results | |
Discus | |||||
130-0 | Landon Walrod | 9th | Finals | Boys Results | |
112-9 | SB | Greg Snell | 12th | Finals | Boys Results |
Javelin | |||||
168-1 | Derek Webb | 3rd | Finals | Boys Results | |
115-11 | Markis Hill | 14th | Finals | Boys Results | |
Shot Put | |||||
47-3 | Steven Simpson | 6th | Finals | Boys Results | |
40-10.5 | Greg Snell | 9th | Finals | Boys Results | |
39-8 | SB | Jarrod Kaup | 13th | Finals | Boys Results |