Complete

Girls Shot Put 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Erin Doubledee                7    Northeast Arma Junior High         33-9           1     
2     Aubreigh Summers              7    Jayhawk-Linn Junior High           27-10          1     
3     Janessa Scott                 7    Jayhawk-Linn Junior High           26-9           1     
4     Bree Schafer                  7    Westphalia Elementary              26-1           1     
5     Hailey Smardo                 7    Northeast Arma Junior High         25-10.50       1     
6     Sienna Collins                7    Cherokee Southeast Middle Scho     23-9.50        1     
7     Abbi Brown                    7    Uniontown Middle School            23-8           1     
8     Josie Schweizer               8    Westphalia Elementary              23-7           1     
9     Alison Willard                7    Jayhawk-Linn Junior High           23-0.50        1     
10    Addisyn Drake                 6    Marmaton Valley Junior High        21-11          1     
11    Mirandi Sorenson              6    Yates Center Middle School         19-10          1     
12    Mckynzee Burkholder           6    Yates Center Middle School         19-1           1     
13    Jordi Wolf                    7    Uniontown Middle School            18-10          1     
14    Riley Jackson                 7    Uniontown Middle School            17-1.50        1     
15    Devynn Sitler                 6    Colony Crest High School           16-6           1     
16    Natalie Weber                 6    Yates Center Middle School         14-5           1     
17    Madi Moyer                    6    Colony Crest High School           12-0.50        1     


Girls Shot Put 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Brooklyn Jackson              8    Northeast Arma Junior High         35-3.50        1     
2     Jacee Mattox                  8    Marmaton Valley Junior High        32-6.50        1     
3     Allison Weatherman            8    Colony Crest High School           29-1           1     
4     Kaylee Wisdom                 8    Jayhawk-Linn Junior High           28-8           1     
5     McKenna Powell                8    Colony Crest High School           28-5           1     
6     Aubrey Chambers               8    Yates Center Middle School         27-3           1     
7     Adeline Randall               8    Jayhawk-Linn Junior High           26-9           1     
8     Katrina Taylor                8    Pleasanton Middle School           25-7           1     
9     Lizzie Ellington              8    Colony Crest High School           23-9           1     
10    Jaycee Maples                 8    Northeast Arma Junior High         23-0           1     
11    Alexus Brown                  8    Pleasanton Middle School           20-9           1     
12    Haylee Goodwin                8    Northeast Arma Junior High         19-11          1     
13    DeWees Brooklyn               8    Westphalia Elementary              19-9           1     
14    Kimber Kratz                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     18-1           1     
15    Emma Franklin                 8    Uniontown Middle School            16-0.50        1     


Boys Shot Put 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Weston Wilbert                7    Cherokee Southeast Middle Scho     29-9           1     
2     Wyatt Dickerson               7    Colony Crest High School           29-8           1     
3     Dylan Donaldson               7    Cherokee Southeast Middle Scho     28-8           1     
4     Jordan Bishop                 7    Yates Center Middle School         28-2.50        1     
5     Asher Arnold                  7    Yates Center Middle School         27-0.50        1     
6     Wyatt Burnett                 7    Marmaton Valley Junior High        26-6           1     
7     Camryn Stansbury              6    Northeast Arma Junior High         26-2.50        1     
8     Mason Ferguson                7    Marmaton Valley Junior High        25-11          1     
9     Gavin Riles                   6    Yates Center Middle School         23-6           1     
10    Hayden Baker                  7    Northeast Arma Junior High         21-11          1     
11    Trewit Luedke                 6    Colony Crest High School           20-10.50       1     
12    Skylar Ruddick                7    Cherokee Southeast Middle Scho     19-9           1     
13    Rayse Dean                    7    Jayhawk-Linn Junior High           18-1.25        1     
14    Clayton Weyant                7    Uniontown Middle School            18-1           1     
15    Hunter Doolittle              7    Marmaton Valley Junior High        17-7.50        1     
16    Colton Dilley                 6    Westphalia Elementary              17-4.50        1     
17    Tristan Boone                 7    Colony Crest High School           16-4.50        1     
18    Tony Sousley                  7    Pleasanton Middle School           15-9           1     
19    Andre Fleury                  7    Northeast Arma Junior High         15-5           1     


Boys Shot Put 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Cayne Windsor                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     38-1           1     
2     Jensen Barker                 8    Colony Crest High School           35-8.50        1     
3     Trevor Brownback              8    Jayhawk-Linn Junior High           34-9.50        1     
4     Dylon Deibert                 8    Uniontown Middle School            31-1           1     
5     Heston Stewart                8    Uniontown Middle School            30-8           1     
6     William Lloyd                 8    Jayhawk-Linn Junior High           30-7.50        1     
7     Lincoln Baldwin               8    Pleasanton Middle School           29-10          1     
8     Garrett Burger                8    Cherokee Southeast Middle Scho     29-0.50        1     
9     Christian Tyler               8    Westphalia Elementary              26-2.50        1     
10    Shane Riggs                   8    Jayhawk-Linn Junior High           25-4           1     
11    Chris Ferguson                8    Marmaton Valley Junior High        25-3           1     
11    Colby Herring                 8    Uniontown Middle School            25-3           1     
13    Adam Hansen                   8    Cherokee Southeast Middle Scho     24-4           1     
14    Eli Hess                      8    Yates Center Middle School         21-6           1     
15    Dalton Kersley                8    Colony Crest High School           21-1.25        1     
16    Steven Shepard                8    Yates Center Middle School         20-5           1     
17    Jonathon Whitcomb             6    Colony Crest High School           13-6.50        1     


Girls 100 meter Hurdles 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Hanna Schmidt                 7    Colony Crest High School           18.33          2     
2     Kali Stagg                    7    Uniontown Middle School            20.39          2     
3     Jasmine Morlan                7    Pleasanton Middle School           21.34          1     
4     Addisyn Drake                 6    Marmaton Valley Junior High        21.97          1     
5     Mercedes Schultz              7    Uniontown Middle School            22.07          2     
6     Kamryn Jones                  7    Colony Crest High School           22.13          2     
7     Camilla Cagle                 7    Uniontown Middle School            22.69          2     
8     Presley Warford               6    Northeast Arma Junior High         22.72          1     


Boys 100 meter Hurdles 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Hunter Johnson                7    Uniontown Middle School            18.68          2     
2     Ethan Lawson                  6    Marmaton Valley Junior High        20.20          2     
3     Hunter Bartlett               7    Uniontown Middle School            21.62          2     
4     Will Disbrow                  6    Colony Crest High School           22.86          2     
5     Brady Burton                  6    Marmaton Valley Junior High        23.61          2     
6     Ethan Flyingman               7    Colony Crest High School           23.94          1     
7     Jimmy Ayers                   7    Colony Crest High School           24.29          1     
8     Dagan Barney                  7    Marmaton Valley Junior High        24.60          1     


Girls 100 meter Hurdles 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Brea Dawson                   8    Jayhawk-Linn Junior High           16.97          2     
2     Aylee Beckmon                 8    Colony Crest High School           18.69          2     
3     Kylee Dickerson               8    Northeast Arma Junior High         18.80          2     
4     Bailey Siu                    8    Cherokee Southeast Middle Scho     21.05          2     
5     Braelyn Sutton                8    Marmaton Valley Junior High        21.42          1     
6     Gabby Briggs                  8    Marmaton Valley Junior High        22.89          1     
7     Brittney Maddux               8    Colony Crest High School           28.10          1     


Boys 100 meter Hurdles 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Lane Stewart                  8    Uniontown Middle School            18.31          2     
2     Colton Lawrence               8    Cherokee Southeast Middle Scho     19.91          2     
3     Hunter Ruddick                8    Cherokee Southeast Middle Scho     19.97          2     
4     Newt Reed                     8    Uniontown Middle School            20.30          2     
5     Dylon Deibert                 8    Uniontown Middle School            20.76          1     
6     Dalton Kersley                8    Colony Crest High School           21.18          1     
7     Michael Smith                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     23.72          1     


Girls 100 meter Dash 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Makaila Thomas                7    Pleasanton Middle School           14.23          4     
2     Hanna Schmidt                 7    Colony Crest High School           14.56          4     
3     Benelli Kolb                  6    Northeast Arma Junior High         15.31          4     
4     Shasta Patricelli             7    Jayhawk-Linn Junior High           15.33          3     
5     Camilla Cagle                 7    Uniontown Middle School            15.50          4     
6     Maria Neal-Cox                7    Pleasanton Middle School           16.26          1     
7     Jayden Holt                   7    Jayhawk-Linn Junior High           16.30          3     
8     Kamryn Jones                  7    Colony Crest High School           16.32          4     
9     Journee Rimmer                7    Cherokee Southeast Middle Scho     16.34          3     
10    Adrienne Hoffman              6    Northeast Arma Junior High         16.66          2     
11    Taylen Blevins                7    Marmaton Valley Junior High        16.81          3     
12    Bree Schafer                  7    Westphalia Elementary              16.83          3     
13    Lanie Rhodes                  6    Northeast Arma Junior High         16.98          2     
14    Kallei Robb                   7    Colony Crest High School           17.36          1     
15    Daisy Westbay                 7    Cherokee Southeast Middle Scho     17.36          1     
16    Riley Jackson                 7    Uniontown Middle School            17.50          3     
17    Evva Sander                   6    Marmaton Valley Junior High        17.56          2     
18    Josie Schweizer               8    Westphalia Elementary              18.70          2     


Boys 100 meter Dash 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Brayden Johnson               7    Jayhawk-Linn Junior High           13.29          4     
2     Cooper Scharff                7    Marmaton Valley Junior High        13.41          4     
3     Solomon Scott                 7    Cherokee Southeast Middle Scho     14.36          4     
4     Gavin Riles                   6    Yates Center Middle School         14.52          3     
5     Tayven Willard                7    Northeast Arma Junior High         14.64          3     
6     Xander Fuller                 7    Colony Crest High School           14.81          4     
7     Daylan Nicholas               6    Colony Crest High School           14.83          3     
8     Ethan Lawson                  6    Marmaton Valley Junior High        15.02          3     
9     Aiden Patrick                 7    Pleasanton Middle School           15.04          4     
10    Coawen David                  7    Jayhawk-Linn Junior High           15.07          2     
11    Xavier Rimmer                 7    Cherokee Southeast Middle Scho     15.16          4     
12    Kameron McClenning            6    Marmaton Valley Junior High        16.07          2     
13    Conner Hill                   6    Northeast Arma Junior High         16.18          2     
14    Koiy Miller                   7    Colony Crest High School           16.28          3     
15    Jaxson Payne                  6    Northeast Arma Junior High         16.48          3     
16    Mathew Knight                 7    Uniontown Middle School            16.58          2     
17    Jeremiah Jones                7    Yates Center Middle School         16.80          2     
18    Colton Dilley                 6    Westphalia Elementary              16.89          2     
19    Tony Sousley                  7    Pleasanton Middle School           18.23          1     
20    Clayton Weyant                7    Uniontown Middle School            18.78          1     
21    Landon Beddo                  6    Westphalia Elementary              19.94          1     
22    Skylar Ruddick                7    Cherokee Southeast Middle Scho     23.15          1     


Girls 100 meter Dash 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Sandra Robinson               8    Cherokee Southeast Middle Scho     14.45          3     
2     Kylah Sander                  8    Marmaton Valley Junior High        14.58          3     
3     Kiera McGrew                  8    Jayhawk-Linn Junior High           14.75          3     
4     Brooklyn Jackson              8    Northeast Arma Junior High         14.91          3     
5     Aylee Beckmon                 8    Colony Crest High School           15.12          2     
6     Kilynn Banke                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     15.17          2     
7     Makya Neal-Cox                8    Pleasanton Middle School           15.27          2     
8     Ashlan George                 8    Pleasanton Middle School           15.31          2     
9     Kaya Boone                    8    Marmaton Valley Junior High        15.50          2     
10    Chloe Smith                   8    Cherokee Southeast Middle Scho     15.75          3     
11    Brilyn Bogan                  8    Jayhawk-Linn Junior High           15.78          3     
12    Kylee Dickerson               8    Northeast Arma Junior High         15.93          2     
13    Pyper Grote                   8    Jayhawk-Linn Junior High           16.11          1     
14    Tyrrany Bilyeu                8    Uniontown Middle School            17.19          1     
15    Khloey Valentine              8    Colony Crest High School           17.29          1     
16    Kinley Romines                8    Colony Crest High School           17.61          1     
17    Katrina Taylor                8    Pleasanton Middle School           17.64          1     
18    MacKenzie Cain                8    Northeast Arma Junior High         18.76          1     


Boys 100 meter Dash 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Lane Stewart                  8    Uniontown Middle School            12.75          3     
2     Tyler Lord                    8    Marmaton Valley Junior High        13.09          3     
3     Treysol Galindo               8    Cherokee Southeast Middle Scho     13.19          3     
4     Zeb Hendricks                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     13.39          3     
5     Mario O'neal                  8    Pleasanton Middle School           13.71          2     
6     Elijah Bates                  8    Pleasanton Middle School           13.91          2     
7     Gage McGinnis                 8    Pleasanton Middle School           14.23          2     
8     Kassen Woods                  8    Uniontown Middle School            14.52          3     
9     Stricklyn Cayton              8    Jayhawk-Linn Junior High           14.73          3     
10    Jensen Barker                 8    Colony Crest High School           15.04          2     
11    Shane Riggs                   8    Jayhawk-Linn Junior High           16.78          2     
12    Christian Tyler               8    Westphalia Elementary              16.90          1     
13    Preston Blaufuss              7    Colony Crest High School           17.24          1     
14    Eli Hess                      8    Yates Center Middle School         17.63          1     
15    Garrett Burger                8    Cherokee Southeast Middle Scho     18.43          1     


Girls 1600 meter Run 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Jaylynn Birk                  7    Yates Center Middle School         6:34.27        1     
2     Chloe Griffith                6    Yates Center Middle School         6:45.60        1     
3     Allie Wade                    7    Northeast Arma Junior High         6:57.79        1     
4     Gracyn Ellington              6    Colony Crest High School           7:21.23        1     
5     Katie Martin                  7    Uniontown Middle School            7:42.54        1     
6     Hunter Jones                  6    Northeast Arma Junior High         7:47.94        1     
7     Jade Bush                     6    Northeast Arma Junior High         10:26.38       1     


Girls 1600 meter Run 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Josie Walter                  8    Colony Crest High School           6:12.88        1     
2     Zoey Hull                     8    Uniontown Middle School            6:48.79        1     
3     Aubrey Allen                  8    Colony Crest High School           6:51.16        1     
4     Aubrey Chambers               8    Yates Center Middle School         6:55.43        1     
5     Sophia Heim                   8    Marmaton Valley Junior High        7:04.10        1     
6     Kylee Dickerson               8    Northeast Arma Junior High         7:26.52        1     
7     Lizzie Ellington              8    Colony Crest High School           9:02.95        1     


Boys 1600 meter Run 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Kole Walter                   7    Colony Crest High School           5:56.12        1     
2     Colton Burkholder             7    Yates Center Middle School         6:07.51        1     
3     Landon Higgins                7    Jayhawk-Linn Junior High           6:15.00        1     
4     Kole Harris                   7    Uniontown Middle School            6:16.05        1     
5     Jaxson Payne                  6    Northeast Arma Junior High         6:26.15        1     
6     Hudson Locke                  7    Cherokee Southeast Middle Scho     6:27.48        1     
7     Artie Pollreis                7    Uniontown Middle School            6:28.53        1     
8     Isaac Stoll                   6    Yates Center Middle School         6:29.56        1     
9     Kaden McVey                   6    Marmaton Valley Junior High        6:29.60        1     
10    Thomas Allee                  6    Marmaton Valley Junior High        6:40.17        1     
11    Coawen David                  7    Jayhawk-Linn Junior High           6:47.82        1     
12    Zaden Vankirk Mullens         7    Northeast Arma Junior High         6:47.83        1     
13    Colin Ard                     6    Marmaton Valley Junior High        6:55.54        1     
14    Jimmy Ayers                   7    Colony Crest High School           7:08.49        1     
15    Grady Allen                   6    Colony Crest High School           7:14.65        1     
16    Benson MEIK                   7    Pleasanton Middle School           7:39.69        1     


Boys 1600 meter Run 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Trent Eck                     8    Uniontown Middle School            5:50.83        1     
2     Jarrad Jamison                8    Marmaton Valley Junior High        5:59.65        1     
3     Zayne Gabern                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     6:01.06        1     
4     Colton Lawrence               8    Cherokee Southeast Middle Scho     6:21.54        1     
5     Blaine King                   8    Colony Crest High School           6:26.58        1     
6     Zack Whittenburg              8    Cherokee Southeast Middle Scho     6:34.19        1     


Girls 3200 meter Run 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Kallei Robb                   7    Colony Crest High School           14:29.00       1     
2     Allie Wade                    7    Northeast Arma Junior High         14:49.02       1     
3     Jackie Robinson               7    Cherokee Southeast Middle Scho     15:52.19       1     
4     Jade Bush                     6    Northeast Arma Junior High         20:33.34       1     


Boys 3200 meter Run 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Tucker Sutton                 6    Marmaton Valley Junior High        13:06.51       1     
2     Jaxson Payne                  6    Northeast Arma Junior High         13:15.79       1     
3     Artie Pollreis                7    Uniontown Middle School            13:34.17       1     
4     Thomas Allee                  6    Marmaton Valley Junior High        13:48.37       1     


Girls 4x100 Meter Relay 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Jayhawk-Linn Junior High           1:00.87        2     
2                                        Uniontown Middle School            1:02.63        2     
3                                        Cherokee Southeast Middle Scho     1:04.97        2     
4                                        Pleasanton Middle School           1:05.34        1     
5                                        Northeast Arma Junior High         1:07.06        2     
6                                        Westphalia Elementary              1:08.41        1     
7                                        Colony Crest High School           1:27.34        1     


Boys 4x100 Meter Relay 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Cherokee Southeast Middle Scho     57.97          1     
2                                        Northeast Arma Junior High         1:00.32        1     
3                                        Uniontown Middle School            1:02.65        1     
4                                        Colony Crest High School           1:03.30        1     
5                                        Marmaton Valley Junior High        1:12.54        1     


Girls 4x100 Meter Relay 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Colony Crest High School           1:00.01        1     
2                                        Cherokee Southeast Middle Scho     1:00.84        1     
3                                        Pleasanton Middle School           1:02.79        1     
4                                        Jayhawk-Linn Junior High           1:03.39        1     
5                                        Marmaton Valley Junior High        1:04.55        1     


Boys 4x100 Meter Relay 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Uniontown Middle School            56.96          1     
2                                        Pleasanton Middle School           57.98          1     


Girls 400 meter Dash 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Makaila Thomas                7    Pleasanton Middle School           1:08.54        2     
2     Coralynn Bukkila              7    Jayhawk-Linn Junior High           1:08.88        2     
3     Camryn Sanders                7    Cherokee Southeast Middle Scho     1:18.43        2     
4     Mckynzee Burkholder           6    Yates Center Middle School         1:19.99        2     
5     Jaycee Schmidt                7    Colony Crest High School           1:21.91        1     
6     Maria Neal-Cox                7    Pleasanton Middle School           1:24.09        2     
7     Maddison Villarreal           7    Northeast Arma Junior High         1:24.42        2     
8     Taylen Blevins                7    Marmaton Valley Junior High        1:26.79        1     
9     Adayrean West                 6    Colony Crest High School           1:38.41        1     
10    Peyton Cain                   6    Northeast Arma Junior High         1:57.16        1     


Boys 400 meter Dash 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Cooper Scharff                7    Marmaton Valley Junior High        1:01.20        3     
2     Reed Krull                    7    Jayhawk-Linn Junior High           1:01.27        3     
3     Hunter Johnson                7    Uniontown Middle School            1:06.42        1     
4     Keenan Keller                 7    Uniontown Middle School            1:07.03        3     
5     Aiden Patrick                 7    Pleasanton Middle School           1:11.81        3     
6     Asher Arnold                  7    Yates Center Middle School         1:14.83        2     
7     Kameron McClenning            6    Marmaton Valley Junior High        1:15.78        3     
8     Ryan Neal                     7    Cherokee Southeast Middle Scho     1:18.20        2     
9     Tegan Mitchell                6    Northeast Arma Junior High         1:20.91        3     
10    Lane Yocham                   7    Colony Crest High School           1:23.15        2     
11    Colin Ard                     6    Marmaton Valley Junior High        1:24.14        2     
12    Marcus Cummings               6    Yates Center Middle School         1:25.52        2     
13    Roy Gordon                    7    Colony Crest High School           1:30.49        1     
14    Isaac Ferrell                 6    Northeast Arma Junior High         1:31.21        1     
15    Micah Christian               7    Jayhawk-Linn Junior High           1:31.60        2     
16    Ethan Flyingman               7    Colony Crest High School           1:36.80        1     
17    Jordan Simon                  6    Northeast Arma Junior High         1:45.92        1     


Girls 400 meter Dash 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Kiera McGrew                  8    Jayhawk-Linn Junior High           1:07.17        2     
2     Brea Dawson                   8    Jayhawk-Linn Junior High           1:07.21        2     
3     Kinley Edgerton               8    Colony Crest High School           1:11.94        2     
4     Shelby Sprague                8    Marmaton Valley Junior High        1:14.47        2     
5     Aubrey Mayhugh                8    Jayhawk-Linn Junior High           1:15.49        2     
6     Bailey Siu                    8    Cherokee Southeast Middle Scho     1:17.41        1     
7     Gabby Briggs                  8    Marmaton Valley Junior High        1:20.66        1     
8     Khloey Valentine              8    Colony Crest High School           1:22.00        1     
9     Kylah Sander                  8    Marmaton Valley Junior High        1:22.78        2     
10    Eryn Gilchrist                8    Yates Center Middle School         1:27.62        1     
11    Kimber Kratz                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     1:31.02        1     
12    MacKenzie Cain                8    Northeast Arma Junior High         1:37.05        1     


Boys 400 meter Dash 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Garrett Conley                8    Pleasanton Middle School           1:01.23        2     
2     Todd Stevenson                8    Marmaton Valley Junior High        1:05.53        2     
3     Seth Shadden                  8    Uniontown Middle School            1:06.25        2     
4     Colton Lawrence               8    Cherokee Southeast Middle Scho     1:07.11        2     
5     Gage McGinnis                 8    Pleasanton Middle School           1:07.33        2     
6     Don Donaldson                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     1:08.39        2     
7     Jarrad Jamison                8    Marmaton Valley Junior High        1:10.62        1     
8     Garrett Morrison              8    Marmaton Valley Junior High        1:11.98        1     
9     Kei-Mahni Davis               8    Pleasanton Middle School           1:14.95        1     
10    Newt Reed                     8    Uniontown Middle School            1:16.25        1     
11    Jayden Johnson-Keller         8    Cherokee Southeast Middle Scho     1:18.02        1     
12    Steven Shepard                8    Yates Center Middle School         1:38.29        1     


Girls 4x200 Meter Relay 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Northeast Arma Junior High         2:22.40        1     
2                                        Colony Crest High School           2:31.62        1     


Boys 4x200 Meter Relay 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Colony Crest High School           2:07.95        1     
2                                        Northeast Arma Junior High         2:09.49        1     
3                                        Marmaton Valley Junior High        2:25.41        1     
4                                        Cherokee Southeast Middle Scho     2:30.91        1     


Girls 4x200 Meter Relay 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Marmaton Valley Junior High        2:09.08        1     
2                                        Jayhawk-Linn Junior High           2:10.79        1     
3                                        Cherokee Southeast Middle Scho     2:17.87        1     
4                                        Colony Crest High School           2:39.98        1     


Boys 4x200 Meter Relay 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Cherokee Southeast Middle Scho     1:57.00        1     
2                                        Jayhawk-Linn Junior High           1:57.27        1     
3                                        Uniontown Middle School            2:07.09        1     


Girls 800 meter Run 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Jaylynn Birk                  7    Yates Center Middle School         2:56.26        1     
2     Kallei Robb                   7    Colony Crest High School           3:03.69        1     
3     Camryn Sanders                7    Cherokee Southeast Middle Scho     3:13.12        1     
4     Chloe Griffith                6    Yates Center Middle School         3:13.83        1     
5     Rylee Crowder                 7    Pleasanton Middle School           3:24.45        1     
6     Gracyn Ellington              6    Colony Crest High School           3:30.57        1     
7     Hunter Jones                  6    Northeast Arma Junior High         4:01.52        1     


Boys 800 meter Run 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Reed Krull                    7    Jayhawk-Linn Junior High           2:36.38        1     
2     Hunter Johnson                7    Uniontown Middle School            2:40.65        1     
3     Kole Walter                   7    Colony Crest High School           2:49.25        1     
4     Colton Burkholder             7    Yates Center Middle School         2:49.70        1     
5     Hudson Locke                  7    Cherokee Southeast Middle Scho     2:53.04        1     
6     Landon Higgins                7    Jayhawk-Linn Junior High           2:54.16        1     
7     Tucker Sutton                 6    Marmaton Valley Junior High        2:54.68        1     
8     Kole Harris                   7    Uniontown Middle School            2:56.61        1     
9     Isaac Stoll                   6    Yates Center Middle School         3:01.05        1     
10    Koiy Miller                   7    Colony Crest High School           3:05.34        1     
11    Marcus Cummings               6    Yates Center Middle School         3:11.96        1     
12    Colin Ard                     6    Marmaton Valley Junior High        3:15.09        1     
13    Hunter Pearish                6    Colony Crest High School           3:16.20        1     
14    Benson MEIK                   7    Pleasanton Middle School           3:32.09        1     
15    Brady Burton                  6    Marmaton Valley Junior High        3:52.81        1     
16    Micah Christian               7    Jayhawk-Linn Junior High           3:53.19        1     


Girls 800 meter Run 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Josie Walter                  8    Colony Crest High School           2:52.44        1     
2     Kendyl Renn                   8    Cherokee Southeast Middle Scho     2:54.13        1     
3     Peyton Schmidt                8    Colony Crest High School           2:55.67        1     
4     Aubrey Chambers               8    Yates Center Middle School         3:09.56        1     
5     Mia Meik                      8    Pleasanton Middle School           3:14.92        1     
6     Jacee Mattox                  8    Marmaton Valley Junior High        3:15.56        1     
7     Zoey Hull                     8    Uniontown Middle School            3:19.43        1     
8     Chloe Guymon                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     3:22.31        1     
9     Jaycee Maples                 8    Northeast Arma Junior High         3:44.94        1     


Boys 800 meter Run 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Truman Schneider              8    Jayhawk-Linn Junior High           2:29.07        1     
2     Elijah Bates                  8    Pleasanton Middle School           2:38.14        1     
3     Treysol Galindo               8    Cherokee Southeast Middle Scho     2:43.21        1     
4     Seth Shadden                  8    Uniontown Middle School            2:45.04        1     
5     Hunter Ruddick                8    Cherokee Southeast Middle Scho     2:52.27        1     
6     Michael Smith                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     2:57.24        1     
7     James Spitzenberger           8    Jayhawk-Linn Junior High           2:58.06        1     
8     Blaine King                   8    Colony Crest High School           2:59.48        1     


Girls 200 meter Dash 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Hanna Schmidt                 7    Colony Crest High School           30.98          4     
2     JoVeia Clark                  7    Jayhawk-Linn Junior High           32.92          4     
3     Kali Stagg                    7    Uniontown Middle School            32.98          4     
4     Kamryn Jones                  7    Colony Crest High School           34.01          3     
5     Olive Skipper                 8    Pleasanton Middle School           34.30          3     
6     Jayden Holt                   7    Jayhawk-Linn Junior High           34.33          3     
7     Sienna Collins                7    Cherokee Southeast Middle Scho     34.66          4     
8     Jackie Robinson               7    Cherokee Southeast Middle Scho     34.74          4     
9     Mckynzee Burkholder           6    Yates Center Middle School         35.60          4     
10    Lanie Rhodes                  6    Northeast Arma Junior High         36.15          3     
11    Cheyanne Schweizer            6    Westphalia Elementary              36.27          3     
12    Taylen Blevins                7    Marmaton Valley Junior High        36.34          3     
13    Addisyn Drake                 6    Marmaton Valley Junior High        36.47          2     
14    Evva Sander                   6    Marmaton Valley Junior High        37.07          2     
15    Presley Warford               6    Northeast Arma Junior High         37.40          2     
16    Daisy Westbay                 7    Cherokee Southeast Middle Scho     38.27          1     
17    Peyton Cain                   6    Northeast Arma Junior High         41.79          1     
18    Jordyn Julian                 7    Pleasanton Middle School           42.07          2     


Boys 200 meter Dash 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Cooper Scharff                7    Marmaton Valley Junior High        27.35          4     
2     Brayden Johnson               7    Jayhawk-Linn Junior High           27.51          4     
3     Tyler Warner                  7    Cherokee Southeast Middle Scho     30.02          4     
4     Xander Fuller                 7    Colony Crest High School           30.60          3     
5     Solomon Scott                 7    Cherokee Southeast Middle Scho     30.80          4     
6     Gavin Riles                   6    Yates Center Middle School         30.91          4     
7     Aiden Patrick                 7    Pleasanton Middle School           31.28          3     
8     Xavier Rimmer                 7    Cherokee Southeast Middle Scho     32.00          4     
9     Daylan Nicholas               6    Colony Crest High School           32.04          1     
10    Ethan Lawson                  6    Marmaton Valley Junior High        32.62          3     
11    Thomas Hail                   7    Northeast Arma Junior High         32.95          3     
12    Brendon Newman                7    Marmaton Valley Junior High        33.97          3     
13    Hunter Bartlett               7    Uniontown Middle School            34.36          1     
14    Charlie Slyter                6    Colony Crest High School           34.41          1     
15    Asher Arnold                  7    Yates Center Middle School         34.77          3     
16    Mathew Knight                 7    Uniontown Middle School            35.67          2     
17    Isaac Ferrell                 6    Northeast Arma Junior High         39.31          2     
18    Rayse Dean                    7    Jayhawk-Linn Junior High           39.45          2     
19    Tony Sousley                  7    Pleasanton Middle School           41.41          2     
20    Jordan Simon                  6    Northeast Arma Junior High         41.93          2     


Girls 200 meter Dash 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Brea Dawson                   8    Jayhawk-Linn Junior High           29.90          3     
2     Sandra Robinson               8    Cherokee Southeast Middle Scho     30.87          3     
3     Kylah Sander                  8    Marmaton Valley Junior High        30.94          3     
4     Kinley Edgerton               8    Colony Crest High School           31.07          3     
5     Brooklyn Jackson              8    Northeast Arma Junior High         31.45          3     
6     Adeline Randall               8    Jayhawk-Linn Junior High           31.74          2     
7     Kilynn Banke                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     31.78          3     
8     Aylee Beckmon                 8    Colony Crest High School           31.88          2     
9     Makya Neal-Cox                8    Pleasanton Middle School           33.15          2     
10    Kaya Boone                    8    Marmaton Valley Junior High        33.70          2     
11    Aubrey Mayhugh                8    Jayhawk-Linn Junior High           33.87          2     
12    Kylee Dickerson               8    Northeast Arma Junior High         33.94          2     
13    Gabby Briggs                  8    Marmaton Valley Junior High        34.91          1     
14    Macie Herron                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     35.02          1     
15    Khloey Valentine              8    Colony Crest High School           35.97          1     
16    Eryn Gilchrist                8    Yates Center Middle School         37.24          1     
17    Alexus Brown                  8    Pleasanton Middle School           37.49          1     
18    Jaycee Maples                 8    Northeast Arma Junior High         37.67          1     


Boys 200 meter Dash 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Tyler Lord                    8    Marmaton Valley Junior High        27.15          2     
2     Garrett Conley                8    Pleasanton Middle School           27.99          2     
3     Trevor Brownback              8    Jayhawk-Linn Junior High           28.02          2     
4     Cayne Windsor                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     28.41          2     
5     Clayton Culver                8    Yates Center Middle School         29.66          2     
6     Seth Shadden                  8    Uniontown Middle School            29.76          1     
7     Don Donaldson                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     30.08          2     
8     Stricklyn Cayton              8    Jayhawk-Linn Junior High           30.32          1     
9     Garrett Morrison              8    Marmaton Valley Junior High        31.57          1     
10    Julian Griffith               8    Yates Center Middle School         33.91          1     
11    Adam Hansen                   8    Cherokee Southeast Middle Scho     39.21          1     


Girls 3200 meter Run 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Peyton Schmidt                8    Colony Crest High School           13:21.62       1     
2     Chloe Guymon                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     13:59.08       1     
3     Sophia Heim                   8    Marmaton Valley Junior High        14:47.15       1     
4     Aubrey Allen                  8    Colony Crest High School           15:05.80       1     


Boys 3200 meter Run 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Julian Griffith               8    Yates Center Middle School         12:33.01       1     
2     Jarrad Jamison                8    Marmaton Valley Junior High        12:34.32       1     
3     Clayton Culver                8    Yates Center Middle School         13:27.83       1     
4     Michael Smith                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     14:48.70       1     
5     Kaiden Robb                   8    Colony Crest High School           15:56.76       1     


Girls 800 Meter Sprint Medley Relay 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Pleasanton Middle School           2:15.45        1     
2                                        Jayhawk-Linn Junior High           2:16.81        1     
3                                        Northeast Arma Junior High         2:42.96        1     
4                                        Colony Crest High School           3:10.94        1     


Boys 800 Meter Sprint Medley Relay 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Jayhawk-Linn Junior High           2:04.73        1     
2                                        Northeast Arma Junior High         2:21.10        1     
3                                        Marmaton Valley Junior High        2:23.55        1     
4                                        Colony Crest High School           2:25.08        1     
5                                        Cherokee Southeast Middle Scho     3:09.14        1     


Girls 800 Meter Sprint Medley Relay 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Jayhawk-Linn Junior High           2:13.12        1     
2                                        Marmaton Valley Junior High        2:19.74        1     
3                                        Cherokee Southeast Middle Scho     2:23.20        1     
4                                        Colony Crest High School           2:24.39        1     


Boys 800 Meter Sprint Medley Relay 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1                                        Pleasanton Middle School           1:57.71        1     
2                                        Jayhawk-Linn Junior High           1:58.12        1     
3                                        Marmaton Valley Junior High        2:10.47        1     
4                                        Cherokee Southeast Middle Scho     2:13.81        1     


Girls Pole Vault 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Jackie Robinson               7    Cherokee Southeast Middle Scho     6-0            1     
2     JoVeia Clark                  7    Jayhawk-Linn Junior High           5-6            1     
2     Journee Rimmer                7    Cherokee Southeast Middle Scho     5-6            1     


Girls Pole Vault 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Kendyl Renn                   8    Cherokee Southeast Middle Scho     6-6            1     
2     Chloe Guymon                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     6-0            1     
3     Ashlan George                 8    Pleasanton Middle School           5-6            1     
3     Mia Meik                      8    Pleasanton Middle School           5-6            1     
5     Lyla Oehme                    8    Cherokee Southeast Middle Scho     5-0            1     


Boys Pole Vault 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Tyler Warner                  7    Cherokee Southeast Middle Scho     6-6            1     
2     Landon Higgins                7    Jayhawk-Linn Junior High           6-0            1     
2     Xavier Rimmer                 7    Cherokee Southeast Middle Scho     6-0            1     
4     Hudson Locke                  7    Cherokee Southeast Middle Scho     5-0            1     


Boys Pole Vault 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Treysol Galindo               8    Cherokee Southeast Middle Scho     7-6            1     
1     Truman Schneider              8    Jayhawk-Linn Junior High           7-6            1     
3     Colton Lawrence               8    Cherokee Southeast Middle Scho     6-6            1     
3     Hunter Ruddick                8    Cherokee Southeast Middle Scho     6-6            1     
5     Paul Haen                     8    Jayhawk-Linn Junior High           5-6            1     


Girls High Jump 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Coralynn Bukkila              7    Jayhawk-Linn Junior High           4-6            1     
2     Camryn Sanders                7    Cherokee Southeast Middle Scho     4-2            1     
2     Jaycee Schmidt                7    Colony Crest High School           4-2            1     
4     Jae Beachner                  7    Marmaton Valley Junior High        4-0            1     
5     Maria Neal-Cox                7    Pleasanton Middle School           3-8            1     
6     Jaylynn Birk                  7    Yates Center Middle School         3-6            1     


Girls High Jump 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Kaelin Nilges                 8    Colony Crest High School           4-8            1     
2     Brenlyn Bogan                 8    Jayhawk-Linn Junior High           4-6            1     
3     Josie Walter                  8    Colony Crest High School           4-2            1     
4     Eryn Gilchrist                8    Yates Center Middle School         4-0            1     
4     Kendyl Renn                   8    Cherokee Southeast Middle Scho     4-0            1     


Boys High Jump 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Tyler Warner                  7    Cherokee Southeast Middle Scho     4-10           1     
2     Solomon Scott                 7    Cherokee Southeast Middle Scho     4-4            1     
3     Kole Walter                   7    Colony Crest High School           4-2            1     
4     Max Disbrow                   6    Colony Crest High School           4-0            1     
4     Kole Harris                   7    Uniontown Middle School            4-0            1     
4     Benson MEIK                   7    Pleasanton Middle School           4-0            1     
4     Isaac Stoll                   6    Yates Center Middle School         4-0            1     
8     Jeremiah Jones                7    Yates Center Middle School         3-8            1     


Boys High Jump 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Lane Stewart                  8    Uniontown Middle School            5-2            1     
2     Trent Eck                     8    Uniontown Middle School            4-10           1     
2     Zeb Hendricks                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     4-10           1     
4     Stricklyn Cayton              8    Jayhawk-Linn Junior High           4-8            1     
5     Todd Stevenson                8    Marmaton Valley Junior High        4-6            1     
6     Julian Griffith               8    Yates Center Middle School         4-2            1     


Girls Long Jump 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Hanna Schmidt                 7    Colony Crest High School           13-1           1     
2     Makaila Thomas                7    Pleasanton Middle School           11-10          1     
3     Jae Beachner                  7    Marmaton Valley Junior High        11-2           1     
3     Jaycee Schmidt                7    Colony Crest High School           11-2           1     
3     Mercedes Schultz              7    Uniontown Middle School            11-2           1     
6     Olive Skipper                 8    Pleasanton Middle School           10-10          1     
7     Rylee Crowder                 7    Pleasanton Middle School           10-8           1     
8     Taylen Blevins                7    Marmaton Valley Junior High        10-6           1     
9     Shasta Patricelli             7    Jayhawk-Linn Junior High           10-4           1     
10    Bree Schafer                  7    Westphalia Elementary              9-9            1     
11    Camilla Cagle                 7    Uniontown Middle School            9-4            1     
12    Kali Stagg                    7    Uniontown Middle School            9-1            1     
13    Evva Sander                   6    Marmaton Valley Junior High        7-5            1     
14    Yoder Kathy                   7    Westphalia Elementary              7-1            1     


Girls Long Jump 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Kinley Edgerton               8    Colony Crest High School           12-10          1     
2     Sandra Robinson               8    Cherokee Southeast Middle Scho     12-8.50        1     
3     Kaelin Nilges                 8    Colony Crest High School           12-8           1     
4     Braelyn Sutton                8    Marmaton Valley Junior High        12-2           1     
5     Kilynn Banke                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     11-9           1     
5     Pyper Grote                   8    Jayhawk-Linn Junior High           11-9           1     
7     Brilyn Bogan                  8    Jayhawk-Linn Junior High           11-2           1     
8     Mia Meik                      8    Pleasanton Middle School           10-11          1     
9     Breck Umphenour               8    Jayhawk-Linn Junior High           10-8           1     
10    Bailey Siu                    8    Cherokee Southeast Middle Scho     10-0           1     
11    Alexus Brown                  8    Pleasanton Middle School           8-1            1     
12    Kinley Romines                8    Colony Crest High School           8-0            1     


Boys Long Jump 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Brayden Johnson               7    Jayhawk-Linn Junior High           15-8.50        1     
2     Cooper Scharff                7    Marmaton Valley Junior High        13-11.50       1     
3     Reed Krull                    7    Jayhawk-Linn Junior High           13-11          1     
4     Keenan Keller                 7    Uniontown Middle School            13-1.50        1     
5     Xander Fuller                 7    Colony Crest High School           12-8           1     
6     Tayven Willard                7    Northeast Arma Junior High         12-7.50        1     
7     Ethan Lawson                  6    Marmaton Valley Junior High        11-11.50       1     
8     Charlie Slyter                6    Colony Crest High School           11-5           1     
9     Aiden Patrick                 7    Pleasanton Middle School           11-3           1     
10    Hunter Bartlett               7    Uniontown Middle School            11-1.50        1     
11    Brendon Newman                7    Marmaton Valley Junior High        11-1           1     
12    Coawen David                  7    Jayhawk-Linn Junior High           11-0           1     
13    Mathew Knight                 7    Uniontown Middle School            10-9           1     
14    Roy Gordon                    7    Colony Crest High School           9-2            1     
15    Andre Fleury                  7    Northeast Arma Junior High         7-7            1     


Boys Long Jump 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Tyler Lord                    8    Marmaton Valley Junior High        14-11.50       1     
2     Trent Eck                     8    Uniontown Middle School            14-7           1     
2     Gage McGinnis                 8    Pleasanton Middle School           14-7           1     
4     Todd Stevenson                8    Marmaton Valley Junior High        14-5           1     
5     James Spitzenberger           8    Jayhawk-Linn Junior High           14-4           1     
6     Truman Schneider              8    Jayhawk-Linn Junior High           13-8           1     
7     Newt Reed                     8    Uniontown Middle School            13-0           1     
8     Michael Smith                 8    Cherokee Southeast Middle Scho     12-4           1     
9     Paul Haen                     8    Jayhawk-Linn Junior High           12-0.50        1     
10    Seth Shadden                  8    Uniontown Middle School            10-4           1     


Girls Discus Throw 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Erin Doubledee                7    Northeast Arma Junior High         67-5.50        1     
2     Hailey Smardo                 7    Northeast Arma Junior High         64-8.50        1     
3     Addisyn Drake                 6    Marmaton Valley Junior High        64-1           1     
4     Janessa Scott                 7    Jayhawk-Linn Junior High           61-8           1     
5     Abbi Brown                    7    Uniontown Middle School            54-7.50        1     
6     Jordi Wolf                    7    Uniontown Middle School            52-3           1     
7     Mirandi Sorenson              6    Yates Center Middle School         46-5.50        1     
8     Gemma Berntsen                6    Colony Crest High School           43-10.50       1     
9     Alison Willard                7    Jayhawk-Linn Junior High           43-9           1     
10    Josie Schweizer               8    Westphalia Elementary              43-8           1     
11    Yoder Shanae                  7    Westphalia Elementary              37-8           1     
12    Natalie Weber                 6    Yates Center Middle School         29-5.50        1     
13    Yoder Kathy                   7    Westphalia Elementary              28-1           1     
14    Madi Moyer                    6    Colony Crest High School           22-5           1     


Girls Discus Throw 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Brooklyn Jackson              8    Northeast Arma Junior High         85-10.50       1     
2     McKenna Powell                8    Colony Crest High School           72-4.50        1     
3     Kiera McGrew                  8    Jayhawk-Linn Junior High           65-9           1     
4     Katrina Taylor                8    Pleasanton Middle School           62-8.50        1     
5     Allison Weatherman            8    Colony Crest High School           61-1           1     
6     Jaycee Maples                 8    Northeast Arma Junior High         58-1.50        1     
7     Jacee Mattox                  8    Marmaton Valley Junior High        55-9.50        1     
8     Kaylee Wisdom                 8    Jayhawk-Linn Junior High           53-6           1     
9     Haylee Goodwin                8    Northeast Arma Junior High         49-6           1     
10    Kinley Romines                8    Colony Crest High School           44-8           1     
11    Emma Franklin                 8    Uniontown Middle School            44-6.50        1     
12    DeWees Brooklyn               8    Westphalia Elementary              39-9.50        1     
13    Tyrrany Bilyeu                8    Uniontown Middle School            36-9           1     
14    Alexus Brown                  8    Pleasanton Middle School           33-5           1     
15    Kimber Kratz                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     27-7.50        1     


Boys Discus Throw 7th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Weston Wilbert                7    Cherokee Southeast Middle Scho     89-5           1     
2     Camryn Stansbury              6    Northeast Arma Junior High         72-9           1     
3     Keenan Keller                 7    Uniontown Middle School            69-10          1     
4     Jordan Bishop                 7    Yates Center Middle School         68-7           1     
5     Dagan Barney                  7    Marmaton Valley Junior High        62-0           1     
6     Mason Ferguson                7    Marmaton Valley Junior High        60-8           1     
7     Wyatt Dickerson               7    Colony Crest High School           59-10          1     
8     Hayden Baker                  7    Northeast Arma Junior High         57-11          1     
9     Michael Schields              7    Yates Center Middle School         56-10          1     
10    Clayton Weyant                7    Uniontown Middle School            54-9           1     
11    Wyatt Burnett                 7    Marmaton Valley Junior High        54-8           1     
12    Rayse Dean                    7    Jayhawk-Linn Junior High           54-0           1     
13    Will Disbrow                  6    Colony Crest High School           50-1           1     
14    Lane Yocham                   7    Colony Crest High School           47-10          1     
15    Trevin Ford                   7    Cherokee Southeast Middle Scho     47-9           1     
16    Dylan Donaldson               7    Cherokee Southeast Middle Scho     37-7           1     
16    Andre Fleury                  7    Northeast Arma Junior High         37-7           1     
18    Tony Sousley                  7    Pleasanton Middle School           35-8           1     
19    Landon Beddo                  6    Westphalia Elementary              32-4           1     
20    Coltan Crumrine               7    Yates Center Middle School         28-0           1     


Boys Discus Throw 8th Grade 
Finals
=========================================================================================================
      NAME                          YR   TEAM                               MARK           H#    WIND
=======================================================================================================
1     Jensen Barker                 8    Colony Crest High School           89-5           1     
2     Trevor Brownback              8    Jayhawk-Linn Junior High           80-0           1     
3     Lincoln Baldwin               8    Pleasanton Middle School           77-3           1     
4     Tater Ames                    8    Uniontown Middle School            75-6           1     
5     James Rodriguez               8    Uniontown Middle School            73-9           1     
6     Heston Stewart                8    Uniontown Middle School            71-3           1     
7     Paul Haen                     8    Jayhawk-Linn Junior High           68-6           1     
8     Zayne Gabern                  8    Cherokee Southeast Middle Scho     66-7           1     
9     Christian Tyler               8    Westphalia Elementary              64-11          1     
10    Shane Riggs                   8    Jayhawk-Linn Junior High           62-8           1     
11    Garrett Burger                8    Cherokee Southeast Middle Scho     57-5           1     
12    Dalton Kersley                8    Colony Crest High School           56-2           1     
13    Chris Ferguson                8    Marmaton Valley Junior High        56-1           1     
14    Jayden Johnson-Keller         8    Cherokee Southeast Middle Scho     55-2           1     
15    Eli Hess                      8    Yates Center Middle School         47-5           1     
16    Steven Shepard                8    Yates Center Middle School         41-1           1     
17    Jonathon Whitcomb             6    Colony Crest High School           26-1           1