Complete Results

Mens Results  Jump to
 Womens Results  Jump to
100 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	John Lewis		12.79a	Warren
1.	7	Marshal Leonard		12.79a PR	Mill Creek
3.	7	Adrian Maeder		13.02a PR	Clark
4.	7	Jacob Hunsaker		13.07a	Washburn Rural
5.	7	Shawn McMurray		13.20a	Warren
6.	7	Trent Stimac		13.53a PR	Clark
7.	7	Aden Good		13.86a PR	Mill Creek
8.	7	Kevin Smith		13.90a PR	Turner
9.	7	Ricardo Perez		14.02a PR	Turner
10.	7	Drew Mergen		14.25a	Washburn Rural
10.	7	Mateo Lemus		14.25a PR	Patton
12.	7	Gage Bailey		15.10a PR	Atchison
13.	7	Alec McNutt		15.12a	Patton
14.	7	Sal Vita		15.13a PR	Tonganoxie
7	Alondre' McGowan		DNS	Atchison
 
100 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Theo Grabill		12.42a PR	Tonganoxie
2.	8	Marquel Russell		12.44a	Washburn Rural
3.	8	Tyson Priddy		12.52a PR	Mill Creek
4.	8	Jaden Robinson		12.60a PR	Clark
5.	8	Pat Denton		12.79a PR	Atchison
6.	8	Michael Morgan		12.91a	Warren
7.	8	My'Kale Mills		12.98a	Washburn Rural
8.	8	Keenan Brown		13.08a	Warren
9.	8	Cornelius Roberson		13.12a PR	Turner
10.	8	Zach Switzer		13.43a PR	Mill Creek
11.	8	Mareyion Holmes		13.81a PR	Turner
12.	8	Gavin Barnett		13.89a PR	Tonganoxie
13.	8	Brandon Sanders		14.03a PR	Clark
14.	8	Darek Hennen		15.44a PR	Atchison
15.	8	Warner Johnson		16.20a PR	Patton
16.	8	Conor Rom		19.09a PR	Patton
 
200 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	Marshal Leonard		26.80a PR	Mill Creek
2.	7	John Lewis		26.89a	Warren
3.	7	Adrian Maeder		26.93a PR	Clark
4.	7	Kaden Hill		27.59a	Washburn Rural
5.	7	Ethan Schultz		27.95a PR	Mill Creek
6.	7	Kevin Smith		28.38a PR	Turner
7.	7	Riley Frederickson		28.46a PR	Patton
8.	7	Ricardo Perez		28.74a PR	Turner
9.	7	Jeremiah Kelley		28.85a PR	Atchison
10.	7	Lawson Noland		28.90a PR	Clark
11.	7	Gehrig Goldbeck		29.84a PR	Tonganoxie
12.	7	Christie Saunders		29.96a	Warren
13.	7	Anthony Ramos		32.77a	Washburn Rural
14.	7	Sal Vita		33.55a PR	Tonganoxie
15.	7	Genesis Mendez		33.79a PR	Patton
7	Alondre' McGowan		DNS	Atchison
 
200 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Tyson Priddy		25.72a PR	Mill Creek
2.	8	Theo Grabill		25.98a PR	Tonganoxie
3.	8	Leif Campbell		26.47a PR	Mill Creek
4.	8	My'Kale Mills		26.53a PR	Washburn Rural
5.	8	Cornelius Roberson		26.81a PR	Turner
6.	8	Keenan Brown		26.90a	Warren
7.	8	Sammie Morton		26.91a PR	Patton
8.	8	Joe Florez		26.97a PR	Clark
9.	8	Andres Velazquez		27.05a PR	Washburn Rural
10.	8	Jacob Maxwell		28.50a PR	Tonganoxie
11.	8	Mareyion Holmes		28.54a PR	Turner
12.	8	Jackson Haynes		30.11a PR	Patton
8	Eric Hill		DNS	Atchison
8	Pat Denton		DNS	Atchison
8	Kevin Flanigan		DNS	Warren
8	Jaden Robinson		DNS	Clark
 
400 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	Ethan Schultz		1:01.65a PR	Mill Creek
2.	7	Mikey Conroy		1:01.84a PR	Tonganoxie
3.	7	Carson Day		1:03.20a PR	Mill Creek
4.	7	Porter Schafersman		1:03.72a	Washburn Rural
5.	7	T'Myize Morton		1:05.26a PR	Patton
6.	7	Jeremiah Kelley		1:07.94a PR	Atchison
7.	7	Alejandro Ocasio		1:08.35a PR	Washburn Rural
8.	7	Aidan Trowbridge		1:11.30a	Warren
9.	7	Tyler Keltner		1:11.97a PR	Clark
10.	7	Kenneth Luna-Castro		1:12.45a PR	Turner
11.	7	Peyton Hall		1:12.50a PR	Warren
12.	7	Cuyler Kietzmann		1:12.51a PR	Tonganoxie
13.	7	Willant Hassell		1:16.86a PR	Patton
14.	7	Connor Lee		1:17.19a PR	Clark
15.	7	Caleb Kempin		1:19.81a PR	Atchison
7	Ricky Bernnett		DNS	Turner
 
400 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Hayden Henderson		57.36a PR	Mill Creek
2.	8	Theo Grabill		57.58a PR	Tonganoxie
3.	8	Andres Velazquez		59.87a PR	Washburn Rural
4.	8	Kevin Flanigan		1:00.22a PR	Warren
5.	8	Justin Westphal		1:01.11a	Patton
6.	8	Eric Hill		1:01.51a	Atchison
7.	8	Brent Smith		1:02.18a PR	Mill Creek
8.	8	Sean Brown		1:03.33a	Washburn Rural
9.	8	Carter Wiley		1:04.34a PR	Clark
10.	8	Wesley Perry		1:05.36a PR	Clark
11.	8	Blake Poje		1:07.43a SR	Tonganoxie
12.	8	Juan Martinez		1:10.28a PR	Turner
13.	8	Aidan Walter		1:10.63a PR	Warren
14.	8	Darek Hennen		1:12.22a PR	Atchison
8	Gavin Davis		DNS	Patton
 
800 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	John Mithanga		2:20.60a PR	Patton
2.	7	Tyler Schultze		2:24.08a PR	Mill Creek
3.	7	Clayton Tilley		2:25.51a PR	Mill Creek
4.	7	Kyle Newberry		2:35.29a PR	Clark
5.	7	Clayton Lynn		2:37.42a	Washburn Rural
6.	7	Gracin Rigby		2:38.57a PR	Patton
7.	7	Nick Edholm		2:39.55a PR	Tonganoxie
8.	7	David Taylor		2:47.36a PR	Turner
9.	7	Alex Mireles		2:54.52a PR	Turner
10.	7	Alois Campbell		2:54.83a	Warren
11.	7	John Barger		2:54.96a PR	Clark
12.	7	Aidan Trowbridge		2:56.75a PR	Warren
13.	7	Danny Zesati		2:57.41a PR	Tonganoxie
14.	7	Jeffrey Alvarez		2:58.52a PR	Washburn Rural
15.	7	Timothy Collins		3:09.95a PR	Atchison
16.	7	Gavin Gray		3:34.62a PR	Atchison
 
800 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Karch Crawford		2:22.79a PR	Mill Creek
2.	8	Logan Cox		2:25.34a PR	Tonganoxie
3.	8	Jacob Deichart		2:26.00a PR	Clark
4.	8	Arrik White		2:28.46a PR	Washburn Rural
5.	8	Luke Wagner		2:29.05a	Patton
6.	8	Collin Maddox		2:29.17a PR	Mill Creek
7.	8	Carter Wiley		2:32.69a PR	Clark
8.	8	Harrison Justice		2:34.05a	Patton
9.	8	Jacob Mitchell		2:34.37a PR	Washburn Rural
10.	8	David Yunhans		2:42.35a PR	Tonganoxie
11.	8	Benjamin Cooper		2:44.72a	Atchison
12.	8	Ryan Chilaca		2:46.61a PR	Turner
13.	8	Wyatt Hillix		2:49.84a PR	Warren
14.	8	Tristan Lentz		3:00.60a PR	Warren
15.	8	Canyon Fry		3:02.02a	Atchison
16.	8	Joey Limones		3:04.69a PR	Turner
 
1600 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	John Mithanga		5:15.80a PR	Patton
2.	7	Clayton Tilley		5:28.26a PR	Mill Creek
3.	7	Gracin Rigby		5:35.42a PR	Patton
4.	7	Clayton Lynn		5:37.63a	Washburn Rural
5.	7	Kyle Newberry		5:41.01a PR	Clark
6.	7	Nick Edholm		5:47.56a PR	Tonganoxie
7.	7	Landon Haist		5:51.74a PR	Mill Creek
8.	7	Michael Flores		6:08.96a PR	Turner
9.	7	Alex Lechuga		6:14.83a PR	Clark
10.	7	Alex Mireles		6:15.44a PR	Turner
11.	7	Jeffrey Alvarez		6:16.38a PR	Washburn Rural
12.	7	Danny Zesati		6:32.31a PR	Tonganoxie
13.	7	Jared Parsons		6:43.85a PR	Atchison
 
1600 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Arrik White		5:16.95a PR	Washburn Rural
2.	8	Karch Crawford		5:17.63a PR	Mill Creek
3.	8	Logan Cox		5:18.38a PR	Tonganoxie
4.	8	Ethan Hensyel		5:28.13a	Washburn Rural
5.	8	Jacob Deichart		5:35.84a PR	Clark
6.	8	Cameron Coad		5:36.22a PR	Mill Creek
7.	8	Harrison Justice		5:38.88a	Patton
8.	8	Eddie Barrios		5:40.12a PR	Clark
9.	8	Will Ayers		5:52.75a	Patton
10.	8	David Yunhans		5:58.05a PR	Tonganoxie
11.	8	Tenzie Wilson		6:28.32a PR	Turner
12.	8	Tristan Lentz		6:30.94a PR	Warren
8	Alijandro Griese		DNS	Warren
8	Canyon Fry		DNS	Atchison
 
3200 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Justin Westphal		11:18.22a PR	Patton
2.	8	Ethan Hensyel		11:30.47a PR	Washburn Rural
3.	8	Trevor Oswald		11:51.96a PR	Turner
4.	8	Jacob Mitchell		11:53.02a PR	Washburn Rural
5.	8	Afton Boone		12:01.58a PR	Tonganoxie
6.	8	Tristan Downie		12:04.81a PR	Mill Creek
7.	8	Ryan Johnson		12:11.32a PR	Patton
8.	8	Jase Hadley		12:13.08a PR	Clark
9.	8	Aiden Boone		12:24.25a PR	Tonganoxie
10.	8	Henry Rokusek		12:49.29a PR	Mill Creek
11.	8	Samson Selleck		12:58.57a PR	Clark
12.	8	Alex Pineda		13:36.51a PR	Turner
 
75m Hurdles - 30"  7th Grade - Finals x

1.	7	Riley Frederickson		12.40a PR	Patton
2.	7	Andrew Colvert		12.64a PR	Tonganoxie
3.	7	Tyler Schultze		12.69a PR	Mill Creek
4.	7	Adam Koch		12.91a PR	Mill Creek
5.	7	Shawn McMurray		13.36a PR	Warren
6.	7	Lawson Noland		13.98a PR	Clark
7.	7	Niagel Walker		14.02a PR	Clark
8.	7	Kevin Smith		14.13a PR	Turner
9.	7	Carlos Valenzuala		14.14a PR	Turner
10.	7	Trino Negron-Wright		14.40a PR	Warren
11.	7	Jeremiah Kelley		14.50a PR	Atchison
12.	7	Anthony Ramos		14.66a PR	Washburn Rural
13.	7	Sal Vita		14.81a PR	Tonganoxie
14.	7	Angel Morgan		15.37a	Patton
15.	7	Nicholas Grekko		16.47a PR	Atchison
 
75m Hurdles - 33"  8th Grade - Finals x

1.	8	Leif Campbell		11.27a PR	Mill Creek
2.	8	Cortland Hervey		12.01a PR	Clark
3.	8	Marquel Russell		12.07a PR	Washburn Rural
4.	8	Erik Aguliar		12.18a PR	Washburn Rural
5.	8	Weston Madden		12.61a PR	Mill Creek
6.	8	Dakota Coates		13.09a PR	Tonganoxie
7.	8	Luke Wagner		13.24a	Patton
8.	8	Harrison Justice		13.49a	Patton
9.	8	Chris Brown		13.71a PR	Turner
10.	8	Wesley Perry		14.10a PR	Clark
11.	8	Wyatt Hillix		14.22a PR	Warren
12.	8	Nick Smith		14.75a PR	Tonganoxie
13.	8	Cayden Dotson		14.79a PR	Atchison
14.	8	Ronny Hernandez		14.80a PR	Turner
 
4x100 Relay  7th Grade - Finals x

1.		Shawn McMurray
Christie Saunders
Trino Negron-Wright
John Lewis		51.38a	Warren
2.		Adrian Maeder
Skylar Duzan
J.D. Andrewjeski
Blake Mullikin		51.85a	Clark
3.		Adam Koch
Aden Good
Carson Day
Marshal Leonard		52.80a	Mill Creek
4.		Gehrig Goldbeck
Mikey Conroy
Andrew Colvert
Aiden Thorton		52.99a	Tonganoxie
5.		Jacob Hunsaker
Kaden Hill
Mauricio Espino
Drew Mergen		53.01a	Washburn Rural
6.		Relay Team		56.43a	Patton
 
4x100 Relay  8th Grade - Finals x

1.		Zach Switzer
Leif Campbell
Tyson Priddy
Russell Coy		49.33a	Mill Creek
2.		Keenan Brown
Kevin Flanigan
Santiago McLaughlin
Michael Morgan		50.21a	Warren
3.		Theo Grabill
Ethan Larson
Jacob Maxwell
Dallas Bond		50.78a	Tonganoxie
4.		Marquel Russell
Sean Brown
My'Kale Mills
Andres Velazquez		51.48a	Washburn Rural
5.		Relay Team		52.69a	Patton
6.		DeAndre Burton
Jehu Guilleimo
Mareyion Holmes
Cornelius Roberson		55.58a	Turner
 
4x200 Relay  7th Grade - Finals x

1.		Lawson Noland
Skylar Duzan
J.D. Andrewjeski
Niagel Walker		1:51.43a	Clark
2.		Chase Cole
Christie Saunders
Trino Negron-Wright
Shawn McMurray		1:53.39a	Warren
3.		Adam Koch
Aden Good
Carson Day
Marshal Leonard		1:53.90a	Mill Creek
4.		Porter Schafersman
Kaden Hill
Mauricio Espino
Anthony Ramos		1:54.42a	Washburn Rural
5.		Relay Team		2:03.84a	Patton
Gehrig Goldbeck
Sam Kleidosty
Andrew Colvert
Aiden Thorton		SCR	Tonganoxie
 
4x200 Relay  8th Grade - Finals x

1.		Zach Switzer
Leif Campbell
Hayden Henderson
Tyson Priddy		1:42.84a	Mill Creek
2.		Jaden Robinson
Dylan Kirby
Joe Florez
Corbin Bell		1:48.01a	Clark
3.		Relay Team		1:49.42a	Patton
4.		Andres Velazquez
Sam Shonka
My'Kale Mills
Alexander Harper		1:50.27a	Washburn Rural
5.		Ethan Larson
Gavin Barnett
Jacob Maxwell
Dallas Bond		1:52.07a	Tonganoxie
6.		Addison Filley
Kevin Flanigan
Santiago McLaughlin
Riley Foster		1:54.61a	Warren
7.		Roy Borunda
Chris Brown
Emilio Martinez
Juan Martinez		2:04.13a	Turner
 
4x400 Relay  7th Grade - Finals x

1.		Ethan Schultz
Carson Day
Clayton Tilley
Tyler Schultze		4:12.90a	Mill Creek
2.		Relay Team		4:22.00a	Patton
3.		Andrew Colvert
Aiden Thorton
Sam Kleidosty
Mikey Conroy		4:26.40a	Tonganoxie
4.		Kaden Hill
Drew Mergen
Porter Schafersman
Alejandro Ocasio		4:28.93a	Washburn Rural
5.		Trent Stimac
Dominic Allen
Alex Amayo
Brandin Andrew		4:38.60a	Clark
6.		Bradley Rogers
Peyton Hall
Sabastian Campbell
Alois Campbell		5:08.73a	Warren
7.		Timothy Collins
Gavin Gray
Caleb Kempin
Nicholas Grekko		5:39.89a	Atchison
 
4x400 Relay  8th Grade - Finals x

1.		Relay Team		4:01.82a	Patton
2.		Cortland Hervey
Corbin Bell
Dylan Kirby
Zach Reno		4:08.98a	Clark
3.		Collin Maddox
Karch Crawford
Hayden Henderson
Jackson Nhothorack		4:09.44a	Mill Creek
4.		Benjamin Cooper
Eric Hill
Pat Denton
Stanton Shepard		4:14.56a	Atchison
5.		Aiden Boone
Logan Cox
Ethan Larson
Afton Boone		4:19.45a	Tonganoxie
6.		Arrik White
Erik Aguliar
Alexander Harper
Ethan Hensyel		4:19.91a	Washburn Rural
7.		DeAndre Burton
Ryan Chilaca
Emilio Martinez
Trevor Oswald		4:31.67a	Turner
 
Shot Put - 4kg  7th Grade - Finals x

1.	7	Brock Howard		29-07.00 PR	Washburn Rural
2.	7	Austin Mills		28-00.00 PR	Mill Creek
3.	7	Cody Kesinger		28-00.00 PR	Tonganoxie
4.	7	Casey Sutley		27-03.00 PR	Atchison
5.	7	Donavan Maez		24-00.00 PR	Warren
6.	7	Ethan Fleming		23-06.00 PR	Mill Creek
7.	7	Laird Toland		22-02.00 PR	Mill Creek
8.	7	Jackson Kramer		21-11.00 PR	Patton
9.	7	Grant Genovese		21-04.00 PR	Washburn Rural
10.	7	Josh Anderson		20-10.00 PR	Washburn Rural
11.	7	Joseph Claire		20-06.00	Warren
12.	7	Gage Bailey		20-01.00 PR	Atchison
13.	7	Ethan Curtis		18-10.00	Warren
14.	7	Ian Wooten		18-07.00	Patton
14.	7	Parker Kottman		18-07.00 PR	Atchison
7	Cooper Jones		SCR	Tonganoxie
 
Shot Put - 4kg  8th Grade - Finals x

1.	8	Brady Patterson		42-11.00 PR	Washburn Rural
2.	8	Hunter Koelling		42-05.00 PR	Washburn Rural
3.	8	Michael Morgan		40-05.00	Warren
4.	8	Brett Ashwill		39-09.00 PR	Washburn Rural
5.	8	Ashton Christopher		37-06.00 PR	Mill Creek
6.	8	Nathan Odgen		34-04.00 PR	Mill Creek
7.	8	Jacob Hartman		33-04.00 PR	Mill Creek
8.	8	DeAndre Burton		33-00.00 PR	Turner
9.	8	Xavier Hernandez		32-06.00 PR	Atchison
10.	8	Jarod Lowe		30-11.00 PR	Tonganoxie
11.	8	Josh Young		30-06.00 PR	Tonganoxie
12.	8	William Weatherford		29-02.00 PR	Tonganoxie
13.	8	Jeremy Dembowski		28-08.00	Patton
14.	8	Justin Pettis		28-03.00	Warren
15.	8	Nate Blakley		28-01.00 PR	Atchison
16.	8	Ryan Noll		28-00.00 PR	Atchison
17.	8	Josh Coleman		27-08.00 PR	Turner
18.	8	Ethan Williams		27-00.00 PR	Turner
19.	8	Aries Sotilleo		26-01.00 PR	Patton
20.	8	Wyatt Barrett		21-00.00 PR	Clark
21.	8	Ryan Keller		20-08.00	Patton
8	Alijandro Griese		SCR	Warren
 
Discus - 1kg  7th Grade - Finals x

1.	7	Riley Frederickson		95-05 PR	Patton
2.	7	Brock Howard		85-05 PR	Washburn Rural
3.	7	Cody Kesinger		81-00 PR	Tonganoxie
4.	7	Skylar Duzan		75-10 PR	Clark
5.	7	Cooper Jones		70-07 PR	Tonganoxie
6.	7	Austin Mills		64-04 PR	Mill Creek
7.	7	Casey Sutley		61-02	Atchison
8.	7	Ethan Fleming		56-06 PR	Mill Creek
9.	7	Grant Genovese		55-07	Washburn Rural
10.	7	Laird Toland		53-10 PR	Mill Creek
11.	7	Donavan Maez		47-04	Warren
12.	7	Josh Anderson		46-06	Washburn Rural
13.	7	Joseph Claire		45-05	Warren
14.	7	Parker Kottman		44-04 PR	Atchison
15.	7	Jackson Kramer		36-10	Patton
16.	7	Ethan Mattias		35-00 PR	Atchison
7	Ian Wooten		ND	Patton
 
Discus - 1kg  8th Grade - Finals x

1.	8	Brady Patterson		123-06 PR	Washburn Rural
2.	8	Michael Morgan		121-09 PR	Warren
3.	8	Brett Ashwill		120-01 PR	Washburn Rural
4.	8	Ashton Christopher		111-08 PR	Mill Creek
5.	8	Xavier Hernandez		109-04	Atchison
6.	8	Josh Young		101-02 PR	Tonganoxie
7.	8	Mark Derry		96-00 PR	Tonganoxie
8.	8	Ryan Noll		95-07 PR	Atchison
9.	8	DeAndre Burton		91-08 PR	Turner
10.	Jr	Jackson Nhothorack		89-08 PR	Mill Creek
11.	8	Ryan Lewis		83-00 PR	Mill Creek
12.	8	Jeremy Dembowski		79-08 PR	Patton
13.	8	Gavin Caudle		79-06 PR	Turner
14.	8	Aries Sotilleo		77-04 PR	Patton
15.	8	Justin Pettis		76-00	Warren
16.	8	Nate Blakley		71-03 PR	Atchison
17.	8	Ethan Williams		68-10 PR	Turner
18.	8	Ryan Keller		51-05	Patton
19.	8	Wyatt Barrett		51-00 PR	Clark
20.	8	Andrew Welty		44-10	Warren
8	Hunter Koelling		ND	Washburn Rural
 
High Jump  7th Grade - Finals x

1.	7	Sam Kleidosty		5-04.00 PR	Tonganoxie
2.	7	Chase Cole		4-10.00 PR	Warren
3.	7	Aiden Thorton		4-08.00 PR	Tonganoxie
4.	7	Kevin Smith		4-08.00 PR	Turner
5.	7	Clayton Lynn		4-02.00	Washburn Rural
5.	7	Trent Roney		4-02.00	Washburn Rural
6.	7	Xander Barkemeyer		4-02.00 PR	Mill Creek
8.	7	Caleb Woleben		4-00.00 PR	Mill Creek
8.	7	David Taylor		4-00.00 PR	Turner
7	Zsamar Sipple		SCR	Washburn Rural
7	Ricky Bernnett		NH	Turner
7	Alondre' McGowan		SCR	Atchison
 
High Jump  8th Grade - Finals x

1.	8	Nate Barnhart		5-04.00 PR	Mill Creek
2.	8	Cortland Hervey		5-04.00 PR	Clark
3.	8	Joel Goering		5-02.00	Washburn Rural
4.	8	Sean Goings		5-02.00 PR	Patton
5.	8	Dallas Bond		5-02.00 PR	Tonganoxie
6.	8	Sam Shonka		5-02.00 PR	Washburn Rural
7.	8	Pat Denton		5-00.00 PR	Atchison
7.	8	Dain Priddy		5-00.00 PR	Mill Creek
7.	8	Chris Brown		5-00.00 PR	Turner
10.	8	Mareyion Holmes		4-10.00 PR	Turner
10.	8	Santiago McLaughlin		4-10.00 SR	Warren
10.	8	Dylan Kirby		4-10.00 PR	Clark
13.	8	Sean Brown		4-08.00	Washburn Rural
13.	8	Riley Foster		4-08.00 PR	Warren
13.	8	Jacob Hartman		4-08.00 PR	Mill Creek
16.	8	Xavier Hernandez		4-06.00	Atchison
17.	8	Roy Borunda		4-04.00 PR	Turner
18.	8	Colton Young		4-02.00	Patton
18.	8	Aidan Walter		4-02.00	Warren
8	Ryan Noll		NH	Atchison
 
Long Jump  7th Grade - Finals x

1.	7	John Lewis		17-00.00	Warren
2.	7	Ethan Schultz		16-03.00 PR	Mill Creek
3.	7	John Mithanga		15-10.00	Patton
4.	7	Tyler Schultze		15-08.00 PR	Mill Creek
5.	7	Blake Mullikin		15-07.25 PR	Clark
6.	7	Alex Mireles		15-05.75 PR	Turner
7.	7	Sam Kleidosty		15-01.25 PR	Tonganoxie
8.	7	Chase Cole		14-09.00 PR	Warren
9.	7	Jacob Hunsaker		14-04.00	Washburn Rural
10.	7	Mauricio Espino		14-03.00	Washburn Rural
11.	7	Aden Good		13-10.00 PR	Mill Creek
12.	7	Luke Mingus		12-11.00	Patton
12.	7	Cooper McWilliams		12-11.00 PR	Clark
14.	7	Alex Amayo		12-10.00 PR	Clark
15.	7	Cuyler Kietzmann		12-07.00 PR	Tonganoxie
16.	7	Mason Khanthaboury		12-02.50 PR	Tonganoxie
16.	7	Carlos Valenzuala		12-02.50 PR	Turner
18.	7	Sabastian Campbell		12-01.00 PR	Warren
19.	7	Jared Parsons		11-08.50 PR	Atchison
20.	7	Caleb Reed		10-03.00	Patton
21.	7	Gavin Gray		10-02.50	Atchison
22.	7	Jacob Rhodes		9-06.25 PR	Turner
7	Alondre' McGowan		SCR	Atchison
7	Zsamar Sipple		SCR	Washburn Rural
 
Long Jump  8th Grade - Finals x

1.	8	Marquel Russell		18-01.00 PR	Washburn Rural
2.	8	Joel Goering		16-11.50	Washburn Rural
3.	8	Keenan Brown		16-05.75	Warren
4.	8	Jacob Deichart		16-05.00 PR	Clark
5.	8	Dallas Bond		16-04.00 PR	Tonganoxie
6.	8	Jacob Maxwell		16-01.00 PR	Tonganoxie
7.	8	Sean Goings		15-10.50	Patton
8.	8	Dominic Morano		15-08.50	Patton
9.	8	Hayden Henderson		15-04.00 PR	Mill Creek
10.	8	Addison Filley		15-02.50 PR	Warren
11.	8	Gavin Barnett		15-01.00 PR	Tonganoxie
11.	8	Russell Coy		15-01.00 PR	Mill Creek
13.	8	Santiago McLaughlin		14-01.75 SR	Warren
14.	8	Stanton Shepard		14-01.00 PR	Atchison
15.	8	Cornelius Roberson		13-11.25 PR	Turner
16.	8	Chris Brown		13-08.00 PR	Turner
17.	8	Zach Reno		12-11.50 PR	Clark
18.	8	Sawyer Richmond		12-10.00 PR	Clark
19.	8	Darek Hennen		11-05.50	Atchison
20.	8	Tyler Rhodes		10-11.00 PR	Turner
21.	8	Canyon Fry		9-08.50 PR	Atchison
8	Sammie Morton		SCR	Patton
8	Sean Brown		SCR	Washburn Rural
 
100 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	Dhakiya Blake		13.30a PR	Warren
2.	7	Kaitlyn Crough		14.17a	Washburn Rural
3.	7	Jamayah Booker		14.26a PR	Atchison
4.	7	Alex Sanderson		14.79a PR	Washburn Rural
5.	7	Chasity Jackson		14.95a	Patton
6.	7	Macy Carver		15.06a PR	Mill Creek
7.	7	Sophie Lecuru		15.18a PR	Mill Creek
8.	7	Brooklyn Lang		15.27a PR	Tonganoxie
9.	7	Reagan Seba		15.49a PR	Tonganoxie
10.	7	Makayla Brown		15.71a PR	Turner
11.	7	Heavenly Rowley		15.82a PR	Atchison
12.	7	Heaven Wright		16.11a PR	Warren
13.	7	Necia Knoedler		16.18a PR	Patton
14.	7	Kelsey Jordan		16.93a PR	Clark
15.	7	Callie Matzek		17.31a PR	Turner
16.	7	Kaylee Killion		17.34a PR	Clark
 
100 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Aleshia Jones		13.73a PR	Warren
2.	8	Madison Page		13.87a PR	Mill Creek
3.	8	Avery Burwell		13.98a PR	Mill Creek
4.	8	Skye Leamy		14.25a	Patton
5.	8	Amari Perry		14.32a PR	Tonganoxie
6.	8	Julieta Acuna		14.66a PR	Turner
7.	8	Sydney Taylor		14.96a PR	Clark
8.	8	Esmeralda Gutierrez		15.20a SR	Turner
9.	8	Kylie Harsha		15.39a	Washburn Rural
10.	8	Kaliese Wright		15.40a	Warren
11.	8	Ashlyn Razo		15.85a	Washburn Rural
12.	8	Kelly Fowler		15.87a PR	Patton
13.	8	Salaya Smith		16.31a	Atchison
14.	8	Sara'Mae Woods		16.95a PR	Atchison
8	Jenna Trull		DNS	Tonganoxie
 
200 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	Dhakiya Blake		27.44a PR	Warren
2.	7	Quincy Hubert		29.50a PR	Mill Creek
3.	7	Reagan Allen		29.51a	Washburn Rural
4.	7	Aliyah North		29.83a PR	Washburn Rural
5.	7	Emree Zars		31.57a PR	Mill Creek
6.	7	Jordan Knipp		31.90a PR	Tonganoxie
7.	7	Ariel Harvey		31.93a PR	Patton
8.	7	Makayla Brown		33.16a PR	Turner
9.	7	Hattie Baldock		33.32a PR	Tonganoxie
10.	7	Heaven Wright		33.38a PR	Warren
11.	7	Acacia Perry		33.56a PR	Atchison
12.	7	Isabella Troutman		33.68a PR	Patton
13.	7	Marquisia Holmes		34.91a PR	Turner
14.	7	Corrie Hassett		35.60a PR	Clark
15.	7	Kelsey Jordan		37.65a PR	Clark
16.	7	Destine Lane		41.48a	Atchison
 
200 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Natalee Shepard		28.66a PR	Tonganoxie
2.	8	Wynter Ramos		28.69a	Patton
3.	8	Aleshia Jones		29.39a	Warren
4.	8	Brooklyn Downing		29.50a PR	Atchison
5.	8	Avery Burwell		29.56a PR	Mill Creek
6.	8	Abby Arthur		29.59a PR	Mill Creek
7.	8	Julieta Acuna		30.81a PR	Turner
8.	8	Zamauria Herring		31.61a	Atchison
9.	8	Alona Cottner		31.97a PR	Turner
10.	8	Jordyn Henderson		32.47a	Washburn Rural
11.	8	Kaliese Wright		32.57a PR	Warren
12.	8	Namari Moss		32.85a PR	Patton
13.	8	Logan Shumate		35.21a PR	Clark
14.	8	Ashton Cooper		37.45a PR	Washburn Rural
8	Jenna Trull		DNS	Tonganoxie
 
400 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	Dhakiya Blake		1:01.97a PR	Warren
2.	7	Reagan Allen		1:07.48a PR	Washburn Rural
3.	7	Sydney Snowden		1:10.02a PR	Atchison
4.	7	Emree Zars		1:11.38a PR	Mill Creek
5.	7	Christine Znidarsic		1:12.46a PR	Mill Creek
6.	7	Clene Rodriguez		1:13.22a PR	Washburn Rural
7.	7	Natalie Nilges		1:13.83a PR	Clark
8.	7	Paytin Enloe		1:14.17a PR	Clark
9.	7	Eva Romero		1:14.27a PR	Tonganoxie
10.	7	Stasi Johnson		1:16.89a PR	Tonganoxie
11.	7	Marquisia Holmes		1:18.65a PR	Turner
12.	7	Arianah Meza		1:19.03a PR	Patton
13.	7	Sydney Lamphier		1:19.57a PR	Patton
14.	7	Lacie Bailes		1:23.13a PR	Turner
15.	7	Abby Busch		1:30.75a PR	Warren
7	Aryonna Smith		DNS	Atchison
 
400 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Natalee Shepard		1:05.45a PR	Tonganoxie
2.	8	Anna Merz		1:06.07a PR	Mill Creek
3.	8	Avery Webb		1:08.15a PR	Patton
4.	8	Saniyah Hammonds		1:08.95a PR	Warren
5.	8	Delaney Neath		1:11.09a PR	Mill Creek
6.	8	Julie Bergerhofer		1:11.58a PR	Tonganoxie
7.	8	Keely Wagner		1:11.80a PR	Washburn Rural
8.	8	Anaia Johnson		1:12.06a PR	Turner
9.	8	Grace Haines		1:13.71a	Washburn Rural
10.	8	Viviana Turner		1:15.13a PR	Patton
11.	8	Jazmine Pauly		1:15.59a PR	Turner
12.	8	Melody Ellis		1:17.09a PR	Clark
13.	8	Erikah Smith		1:17.41a PR	Atchison
14.	8	Emmaly Dryden		1:17.65a PR	Atchison
15.	8	Sydney Taylor		1:21.81a PR	Clark
 
800 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	Christine Znidarsic		2:45.11a PR	Mill Creek
2.	7	Emily Louderback		2:49.86a PR	Washburn Rural
3.	7	Katie Robinson		2:52.80a PR	Clark
4.	7	Alyssa Evans		2:57.74a PR	Turner
5.	7	Allison Curl		2:57.88a PR	Patton
6.	7	Ella Scott		3:00.58a PR	Tonganoxie
7.	7	Olivia Ndunqu		3:03.16a PR	Washburn Rural
8.	7	Riley Wilson		3:04.90a PR	Clark
9.	7	Alex Harper		3:07.32a PR	Patton
10.	7	Danica Fickler		3:15.42a PR	Tonganoxie
11.	7	Lacie Bailes		3:28.61a PR	Turner
7	Halaya Owens		SCR	Warren
7	Aubrey Williams		SCR	Warren
7	Katelyn Gress		DNS	Mill Creek
 
800 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Molly Ricker		2:41.56a PR	Mill Creek
2.	8	Elizabeth Finnigan		2:46.82a	Patton
3.	8	Christina Burdett		2:48.29a PR	Washburn Rural
4.	8	Scout Dilday		2:48.51a PR	Clark
5.	8	Anaia Johnson		2:48.77a SR	Turner
6.	8	Sailor Herron		2:53.67a SR	Clark
7.	8	Jordyn Bosley		2:57.39a PR	Tonganoxie
8.	8	Parker Trollinger		2:57.63a PR	Mill Creek
9.	8	Abbey Lincon		2:58.75a PR	Patton
10.	8	Katelyn Havner		3:21.78a SR	Warren
11.	8	Clara Altenhoffen		3:25.18a SR	Tonganoxie
12.	8	Lesly Romo		3:26.95a PR	Turner
13.	8	Sara'Mae Woods		3:35.72a PR	Atchison
8	Madi Brown		DNS	Atchison
8	Molli Christensen		DNS	Washburn Rural
 
1600 Meters  7th Grade - Finals x

1.	7	Christine Znidarsic		5:45.08a PR	Mill Creek
2.	7	Emily Louderback		6:12.60a	Washburn Rural
3.	7	Olivia Ndunqu		6:26.98a PR	Washburn Rural
4.	7	Meghan Billings		6:35.37a PR	Clark
5.	7	Allison Curl		6:40.46a PR	Patton
6.	7	Alex Harper		6:43.08a PR	Patton
7.	7	Bridget Roy		6:45.16a PR	Mill Creek
8.	7	Carley Billings		6:45.45a PR	Clark
9.	7	Macy Geiger		7:38.46a PR	Tonganoxie
10.	7	Chloe Temple		7:43.44a PR	Tonganoxie
11.	7	Hannah Tillery		7:53.54a PR	Turner
7	Alyssa Evans		SCR	Turner
 
1600 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Molly Ricker		5:46.44a PR	Mill Creek
2.	8	Elizabeth Finnigan		5:58.37a PR	Patton
3.	8	Delaney Neath		6:08.92a PR	Mill Creek
4.	8	Sailor Herron		6:11.83a SR	Clark
5.	8	Molli Christensen		6:13.29a PR	Washburn Rural
6.	8	Christina Burdett		6:37.35a PR	Washburn Rural
7.	8	Abbey Lincon		6:38.57a	Patton
8.	8	Kristi Chambers		6:41.79a PR	Tonganoxie
9.	8	Paige Nobles		7:41.56a PR	Clark
 
3200 Meters  8th Grade - Finals x

1.	8	Keely Wagner		13:20.52a PR	Washburn Rural
2.	8	Kamri Younger		13:35.63a PR	Washburn Rural
3.	8	Cyra Chronister		14:46.65a PR	Turner
4.	8	Abby Allred		15:06.43a PR	Patton
5.	8	Clara Altenhoffen		16:18.14a PR	Tonganoxie
6.	8	Brenna Ladesic		16:32.12a PR	Tonganoxie
7.	8	Paige Nobles		16:41.07a PR	Clark
8.	8	Hallie Scott		18:31.15a PR	Mill Creek
 
75m Hurdles - 30"  7th Grade - Finals x

1.	7	Quincy Hubert		13.15a PR	Mill Creek
2.	7	Maddie Anderson		13.91a PR	Mill Creek
3.	7	Jessie Selvidge		14.08a PR	Washburn Rural
4.	7	Mercedes Madlock		14.47a PR	Clark
5.	7	Kamea Rice		14.48a PR	Washburn Rural
6.	7	Amy Faught		14.87a PR	Patton
7.	7	Heaven Wright		15.16a	Warren
8.	7	Stasi Johnson		15.29a PR	Tonganoxie
9.	7	Krista Labasan		15.68a PR	Tonganoxie
10.	7	Chloe Fleming		15.83a PR	Turner
11.	7	Clare Langfoss		15.91a	Warren
12.	7	Shea Lamphier		15.98a PR	Patton
13.	7	Trinity Hicks		16.20a PR	Turner
14.	7	Kaylee Killion		16.28a PR	Clark
15.	7	Makyah Boldridge		16.56a PR	Atchison
 
75m Hurdles - 30"  8th Grade - Finals x

1.	8	Talon Rome		12.57a PR	Mill Creek
2.	8	Natalee Shepard		13.67a PR	Tonganoxie
3.	8	Regan Barr		13.83a PR	Mill Creek
4.	8	Keyana Cruse		14.07a PR	Clark
5.	8	Kristy Diggs		14.38a	Patton
6.	8	Kaia Seitz		14.48a PR	Turner
7.	8	Trinity Douglas		15.14a PR	Washburn Rural
8.	8	Annika Stienbach		15.24a	Atchison
9.	8	Kristi Chambers		15.48a PR	Tonganoxie
10.	8	Teleicia Soto		15.52a PR	Turner
11.	8	Kylie Harsha		15.84a	Washburn Rural
12.	8	Jazmin Graham		15.97a PR	Clark
 
4x100 Relay  7th Grade - Finals x

1.		Quincy Hubert
McKinely Fields
Ally Brown
Emily Heffernan		56.00a	Mill Creek
2.		Blair Taylor
Sydney Snowden
Katy Harris
Jamayah Booker		57.80a	Atchison
3.		Relay Team		58.57a	Patton
4.		Relay Team		59.31a	Tonganoxie
5.		Jessie Selvidge
Alex Sanderson
Kaitlyn Crough
Kamea Rice		1:00.39a	Washburn Rural
6.		Corrie Hassett
Kaylee Killion
Kelsey Jordan
Paytin Enloe		1:04.02a	Clark
7.		Clare Langfoss
Jordyn Kermode
Amara Fricke
Heaven Wright		1:04.09a	Warren
 
4x100 Relay  8th Grade - Finals x

1.		Abby Arthur
Avery Burwell
Kinley Drummond
Madison Page		53.26a	Mill Creek
2.		Relay Team		55.81a	Patton
3.		Zamauria Herring
Erikah Smith
Ayden Saunders
Brooklyn Downing		56.26a	Atchison
4.		Saniyah Hammonds
Kaliese Wright
Mikayla Garrison
Aleshia Jones		57.43a	Warren
5.		Aliya Welton
Emily Ashford
Keyana Cruse
Sydney Taylor		58.08a	Clark
6.		Julieta Acuna
Jessica Aguilar
Alona Cottner
Esmeralda Gutierrez		1:00.08a	Turner
7.		Kylie Harsha
Trinity Douglas
Ashlyn Razo
Kailee Hoeffner		1:02.01a	Washburn Rural
Relay Team		DQ	Tonganoxie
 
4x200 Relay  7th Grade - Finals x

1.		Quincy Hubert
McKinely Fields
Abby Steiger
Ally Brown		2:03.85a	Mill Creek
2.		Sydney Snowden
Katy Harris
Hayden Hinton
Jamayah Booker		2:04.41a	Atchison
3.		Alandra Bailey
Latasha Bolok
Alex Sanderson
Ellie Blindt		2:05.94a	Washburn Rural
4.		Relay Team		2:10.27a	Patton
5.		Relay Team		2:11.11a	Tonganoxie
6.		Abby Busch
Jayla Roberson
Brianna Buss
Amara Fricke		2:31.30a	Warren
 
4x200 Relay  8th Grade - Finals x

1.		Relay Team		1:57.92a	Patton
2.		Abby Arthur
Avery Burwell
Talon Rome
Kinley Drummond		1:58.27a	Mill Creek
3.		Zamauria Herring
Erikah Smith
Ayden Saunders
Brooklyn Downing		2:00.78a	Atchison
4.		Mikayla Garrison
Jordan Johnson
Emily Nachbar
Brittney Cox		2:10.89a	Warren
5.		Grace Haines
Ashleigh Wright
Jordyn Henderson
Ellie Meier		2:15.02a	Washburn Rural
6.		Jessica Aguilar
Esmeralda Gutierrez
Patricia Salazar
Teleicia Soto		2:15.21a	Turner
7.		Jacquelyn Mason
Cheyenne Allen
Thanya Carlos
Logan Shumate		2:22.36a	Clark
 
4x400 Relay  7th Grade - Finals x

1.		McKinely Fields
Sadie Carver
Emree Zars
Christine Znidarsic		4:50.65a	Mill Creek
2.		Kaitlyn Crough
Emily Louderback
Aliyah North
Reagan Allen		4:52.32a	Washburn Rural
3.		Paytin Enloe
Meghan Billings
Mercedes Madlock
Natalie Nilges		4:55.69a	Clark
4.		Hattie Baldock
Emma Sunderland
Ella Scott
Eva Romero		5:02.04a	Tonganoxie
5.		Blair Taylor
Hayden Hinton
Katy Harris
Makyah Boldridge		5:04.12a	Atchison
6.		Relay Team		5:08.58a	Patton
 
4x400 Relay  8th Grade - Finals x

1.		Keely Wagner
Kamri Younger
Molli Christensen
Christina Burdett		4:47.57a	Washburn Rural
2.		Hayleigh Henderson
Molly Ricker
Anna Merz
Avery Rutowski		4:49.38a	Mill Creek
3.		Relay Team		4:51.53a	Patton
4.		Relay Team		4:52.19a	Tonganoxie
5.		Alona Cottner
Anaia Johnson
Jazmine Pauly
Kaia Seitz		5:00.09a	Turner
6.		Emmaly Dryden
Ayden Saunders
Annika Stienbach
Olivia Elliott		5:04.02a	Atchison
7.		Sailor Herron
Kayla Jeffries
Scout Dilday
Melody Ellis		5:07.93a	Clark
Brittney Cox
Gabrielle Garcia
Emily Nachbar
Jordan Johnson		DNS	Warren
 
Shot Put - 6lb  7th Grade - Finals x

1.	7	Michele Rawleigh		27-08.00 PR	Clark
2.	7	Jariah Wright		27-03.00 PR	Warren
3.	7	Faith Welborn		26-11.00 PR	Washburn Rural
4.	7	Kaitlin Mitchell		26-05.00 PR	Tonganoxie
5.	7	Emree Zars		26-05.00 PR	Mill Creek
6.	7	Delaney Krueger		26-04.00 PR	Mill Creek
7.	7	Teryn Chatmon		25-09.00 PR	Clark
8.	7	Sydney Padfield		25-04.00 PR	Tonganoxie
9.	7	Avery Gallahue		23-03.00 PR	Patton
10.	7	Ana Roque		22-07.00 PR	Patton
11.	7	Hannah Lowe		22-05.00 PR	Patton
12.	7	Dafne Machado		21-09.00 PR	Turner
13.	7	Luz Morales		21-08.00 PR	Clark
14.	7	Rayne Berkhalter		21-06.00 PR	Atchison
15.	7	Zionna Fair		21-00.00	Washburn Rural
16.	7	Atalaya Field		20-06.00 PR	Mill Creek
17.	7	Jayla Roberson		20-04.00 PR	Warren
18.	7	Haven Carpenter		20-03.00 PR	Tonganoxie
19.	7	Ariana McGill		19-00.00 PR	Turner
20.	7	Olivia Ramsey		17-09.00 PR	Atchison
 
Shot Put - 6lb  8th Grade - Finals x

1.	8	Susan Pearson		32-03.00 PR	Warren
2.	8	Elle Zars		31-05.00 PR	Mill Creek
3.	8	Lauren Tinberg		30-04.00 PR	Clark
4.	8	Payton Oliver		29-04.00 PR	Mill Creek
5.	8	Abby Drumm		29-02.00 PR	Mill Creek
6.	8	Sierra Fraser		28-03.00 PR	Patton
7.	8	Olivia Elliott		28-01.00 PR	Atchison
8.	8	Alexis Manion		26-04.00 PR	Clark
9.	8	Hanna Halterman		25-06.00 PR	Tonganoxie
10.	8	Brandy Lara		25-05.00 PR	Washburn Rural
11.	8	Harlei Hendrix		25-00.00 PR	Tonganoxie
12.	8	Emily Nachbar		23-08.00 PR	Warren
13.	8	Ashlyn Bakersfield		23-07.00 PR	Turner
14.	8	Salaya Smith		23-06.00 PR	Atchison
15.	8	Grace Umbarger		22-06.00 PR	Patton
16.	8	Rylee Figgs		22-03.00 PR	Washburn Rural
17.	8	Gabby Long		22-02.00 PR	Turner
18.	8	Lia Krasny		21-07.00 PR	Washburn Rural
19.	8	Kaelee Hill		21-03.00 PR	Turner
20.	8	Ranetta Potts		20-06.00 PR	Patton
21.	8	Ryleigh Hannah		20-03.00 PR	Clark
22.	8	Nique Giles		14-05.00 PR	Atchison
8	Emilee Crowley		SCR	Tonganoxie
 
Discus - 1kg  7th Grade - Finals x

1.	7	Jariah Wright		64-10 PR	Warren
2.	7	Dafne Machado		57-00 PR	Turner
3.	7	Teryn Chatmon		56-07 PR	Clark
4.	7	Avery Gallahue		56-01 PR	Patton
5.	7	Sydney Padfield		53-07 PR	Tonganoxie
6.	7	Ana Roque		53-02	Patton
7.	7	Faith Welborn		51-05 PR	Washburn Rural
8.	7	Jewell Curtis		50-00 PR	Clark
9.	7	Haven Carpenter		48-11 PR	Tonganoxie
9.	7	Rayne Berkhalter		48-11	Atchison
11.	7	Atalaya Field		48-02 PR	Mill Creek
12.	7	Autumn Rawleigh		48-01 PR	Clark
13.	7	Zionna Fair		47-10 PR	Washburn Rural
14.	7	Ariana McGill		44-09 PR	Turner
15.	7	Acacia Perry		44-06 PR	Atchison
16.	7	Delaney Krueger		44-01 PR	Mill Creek
17.	7	Macenzy Mueller		43-04 PR	Patton
18.	7	Olivia Ndunqu		42-06	Washburn Rural
19.	7	Olivia Ramsey		42-02 PR	Atchison
20.	7	Olivia Kellogg		38-05 PR	Mill Creek
21.	7	Halaya Owens		37-09 PR	Warren
7	Kaitlin Mitchell		SCR	Tonganoxie
 
Discus - 1kg  8th Grade - Finals x

1.	8	Elle Zars		72-01 PR	Mill Creek
2.	8	Ashlyn Bakersfield		63-05 PR	Turner
3.	8	Susan Pearson		63-03 PR	Warren
4.	8	Anna Marie Neubauer		61-06 PR	Mill Creek
5.	8	Hanna Halterman		60-08 PR	Tonganoxie
6.	8	Brandy Lara		60-00	Washburn Rural
7.	8	Payton Oliver		59-05 PR	Mill Creek
8.	8	Lia Krasny		55-01 PR	Washburn Rural
9.	8	Emily Nachbar		55-00 PR	Warren
10.	8	Salaya Smith		53-02 SR	Atchison
11.	8	Eli Felix		52-00 PR	Turner
12.	8	Harlei Hendrix		51-09 PR	Tonganoxie
13.	8	Grace Thompson		50-04	Patton
14.	8	Emilee Crowley		48-00 PR	Tonganoxie
15.	8	Rylee Figgs		45-03 PR	Washburn Rural
16.	8	Sierra Fraser		45-02	Patton
17.	8	Macie Molt		42-09 PR	Atchison
18.	8	Kaya Tribitt		42-08 PR	Clark
19.	8	Kaelee Hill		41-03 PR	Turner
20.	8	Ryleigh Hannah		38-01 PR	Clark
21.	8	Lauren Tinberg		35-06 SR	Clark
8	Nique Giles		SCR	Atchison
8	Paris Manuel		SCR	Patton
 
High Jump  7th Grade - Finals x

1.	7	Hadley Skinner		4-04.00 PR	Mill Creek
2.	7	Hattie Baldock		4-04.00 PR	Tonganoxie
3.	7	Blair Taylor		4-02.00 PR	Atchison
4.	7	Katy Harris		4-02.00 PR	Atchison
4.	7	Kaitlyn Crough		4-02.00	Washburn Rural
5.	7	Laila Gage		4-00.00 PR	Mill Creek
6.	7	Reagan Allen		4-00.00	Washburn Rural
6.	7	Mercedes Madlock		4-00.00 PR	Clark
9.	7	Makayla Brown		3-10.00 PR	Turner
9.	7	Marquisia Holmes		3-10.00 PR	Turner
9.	7	Aubrey Beashore		3-10.00 PR	Mill Creek
12.	7	Amy Faught		3-08.00	Patton
12.	7	Jordyn Kermode		3-08.00 PR	Warren
14.	7	Aryonna Smith		3-06.00 PR	Atchison
7	Alyssa Evans		NH	Turner
7	Sarah Hilburgh		NH	Patton
7	Alandra Bailey		NH	Washburn Rural
 
High Jump  8th Grade - Finals x

1.	8	Wynter Ramos		4-10.00 PR	Patton
2.	8	Keyana Cruse		4-06.00 PR	Clark
3.	8	Aleshia Jones		4-04.00	Warren
4.	8	Jordyn Henderson		4-02.00	Washburn Rural
5.	8	Erikah Smith		4-00.00 PR	Atchison
5.	8	Madison Page		4-00.00 PR	Mill Creek
5.	8	Julieta Acuna		4-00.00 PR	Turner
6.	8	Abby Drumm		4-00.00 PR	Mill Creek
9.	8	Nicole Crist		3-10.00 PR	Mill Creek
9.	8	Virginia Perry		3-10.00 PR	Patton
9.	8	Ayden Saunders		3-10.00 PR	Atchison
9.	8	Salaya Smith		3-10.00 PR	Atchison
13.	8	Ashton Cooper		3-08.00 PR	Washburn Rural
8	Brittney Cox		NH	Warren
8	Ashlyn Razo		NH	Washburn Rural
 
Long Jump  7th Grade - Finals x

1.	7	Dhakiya Blake		16-04.50 PR	Warren
2.	7	Sydney Snowden		14-02.00 PR	Atchison
3.	7	Jordan Knipp		13-04.50 PR	Tonganoxie
4.	7	Ellie Blindt		13-02.00	Washburn Rural
5.	7	Josie Ellis		13-01.00 PR	Mill Creek
6.	7	A Traiger		12-08.00 PR	Mill Creek
7.	7	Brooklyn Lang		12-01.75 PR	Tonganoxie
8.	7	KayLynn Hall		11-07.00	Washburn Rural
9.	7	Macy Carver		11-05.50 PR	Mill Creek
10.	7	Marquisia Holmes		11-00.50 PR	Turner
11.	7	Riley Wilson		10-11.75 PR	Clark
12.	7	Emily Louderback		10-10.00	Washburn Rural
12.	7	Emma Thom		10-10.00 PR	Patton
14.	7	Aryonna Smith		10-09.00 PR	Atchison
15.	7	Ashley Jacobson		10-03.00 PR	Atchison
16.	7	Lola Mendoza		8-11.00 PR	Turner
17.	7	Lily Yengo		7-05.50 PR	Patton
18.	7	Allison Curl		6-10.00	Patton
7	Callie Matzek		ND	Turner
 
Long Jump  8th Grade - Finals x

1.	8	Madison Page		16-07.00 PR	Mill Creek
2.	8	Avery Rutowski		14-04.00 PR	Mill Creek
3.	8	Saniyah Hammonds		13-09.50	Warren
4.	8	Hayleigh Henderson		12-10.50 PR	Mill Creek
5.	8	Emily Ashford		12-10.50 PR	Clark
6.	8	Annika Stienbach		12-06.00 PR	Atchison
7.	8	Kayla Jeffries		12-05.00 PR	Clark
8.	8	Mackenzie Weaver		12-04.00 PR	Patton
9.	8	Zoey Jones		12-01.50	Patton
10.	8	Mikayla Garrison		11-10.50 PR	Warren
11.	8	Amari Perry		11-04.50 PR	Tonganoxie
12.	8	Namari Moss		11-03.50 PR	Patton
13.	8	Emmaly Dryden		11-03.00 PR	Atchison
13.	8	Jenna Trull		11-03.00 SR	Tonganoxie
15.	8	Kennedy Kelley		10-10.00 PR	Atchison
16.	8	Alona Cottner		10-05.50 SR	Turner
17.	8	Brenna Ladesic		10-05.00 PR	Tonganoxie
18.	8	Jordan Johnson		10-01.50	Warren
19.	8	Jalayah Wallace		10-01.00 PR	Turner
20.	8	Teleicia Soto		9-03.00 PR	Turner
21.	8	Ana Gonzalez		9-02.00 SR	Clark
22.	8	Ashton Cooper		9-01.50	Washburn Rural
8	Jordyn Henderson		ND	Washburn Rural
8	Trinity Douglas		SCR	Washburn Rural