NJCAA Region VI/Jayhawk Conference Indoor Championships 2015

Manhattan, KS

Mens Results

Mens  60 Meter 	 	 Finals 
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Hall-Thompson, Eli      FR-1 Butler CC                     6.76 
2     Azonwanna, Andre        FR-1 Coffeyville CC                6.82 
3     Dorcelus, Stevens       FR-1 Cloud County CC               6.83 
4     Afful, Solomon          FR-1 Cloud County CC               6.83 
5     Henderson, Deandre      SO-2 Barton County CC              6.88 
6     Thompson, Jaishawn      FR-1 Colby CC                      6.89 
7     Bell, Ricky             SO-2 Dodge City CC                 6.90 
8     Simmons, Edward         SO-2 Butler CC                     6.92 


Mens  60 Meter - Preliminaries Heat #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Hall-Thompson, Eli      FR-1 Butler CC                     6.80 
2     Asemota, Duan           FR-1 Coffeyville CC                6.95 
3     Mayweather, Kennedy     SO-2 Barton County CC              7.00 
4     Battle, Elonte          SO-2 Cowley County CC              7.05 
5     Chaney, Wesley          FR-1 Hutchinson CC                 7.08 
6     Howard, PeAir           FR-1 Kansas City CC                7.12 
7     Martin, Kyle            FR-1 Dodge City CC                 7.17 


Mens  60 Meter - Preliminaries Heat #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Simmons, Edward         SO-2 Butler CC                     6.93 
2     Simmons, Jason          SO-2 Dodge City CC                 7.04 
3     Ambler, DeAnte          SO-2 Kansas City CC                7.09 
4     Collis, Xavier          FR-1 Coffeyville CC                7.14 
5     Rochelle, Devantea      SO-2 Cowley County CC              7.22 
6     Arens, Anthony          SO-2 Johnson County CC             7.34 
7     McGuire, Detrius        FR-1 Pratt CC                      7.41 
8     Barfield, Devin         FR-1 Pratt CC                      7.70 


Mens  60 Meter - Preliminaries Heat #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Dorcelus, Stevens       FR-1 Cloud County CC               6.87 
2     Bell, Ricky             SO-2 Dodge City CC                 6.88 
3     Dieujuste, Florisson    SO-2 Garden City CC                6.98 
4     Gibson, Adrian          FR-1 Colby CC                      7.03 
5     Golden, Lidell          SO-2 Garden City CC                7.12 
6     Smith, Trenton          FR-1 Highland CC                   7.36 
7     Washington-Box, Dajuane FR-1 Johnson County CC             7.37 


Mens  60 Meter - Preliminaries Heat #4
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Afful, Solomon          FR-1 Cloud County CC               6.92 
2     Thompson, Jaishawn      FR-1 Colby CC                      6.92 
3     Gillie, Jalen           FR-1 Butler CC                     7.01 
4     McGill, Elijah          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY          7.11 
5     Thomas, Lamar           FR-1 Kansas City CC                7.15 
6     Garner, Trevontee       FR-1 Cloud County CC               7.17 
7     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC               7.28 
8     Miller, Payton          FR-1 Pratt CC                      7.87 


Mens  60 Meter - Preliminaries Heat #5
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Azonwanna, Andre        FR-1 Coffeyville CC                6.84 
2     Henderson, Deandre      SO-2 Barton County CC              6.94 
3     Richemond, Alexander    FR-1 Barton County CC              6.94 
4     Maddox, Kody            FR-1 Colby CC                      7.02 
5     Long, Dameon            SO-2 Cowley County CC              7.11 
6     Peter, Devin            SO-2 Hutchinson CC                 7.17 
7     Williams, Diamond       SO-2 Garden City CC                7.17 


Mens  200 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Gillie, Jalen           FR-1 Butler CC                    22.40 
2     Howard, PeAir           FR-1 Kansas City CC               22.84 
3     Reeves, Sha'quil        SO-2 Kansas City CC               23.60 
4     Barfield, Devin         FR-1 Pratt CC                     24.41 


Mens  200 Meter 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Smith, Trenton          FR-1 Highland CC                  23.55 
2     Arens, Anthony          SO-2 Johnson County CC            23.61 
3     McGuire, Detrius        FR-1 Pratt CC                     24.14 
4     Stroud, Seth            SO-2 Dodge City CC                25.59 


Mens  200 Meter 	 	 Section #4
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Rochelle, Devantea      SO-2 Cowley County CC             22.82 
2     Simmons, Jason          SO-2 Dodge City CC                22.87 


Mens  200 Meter 	 	 Section #5
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Williams, Diamond       SO-2 Garden City CC               22.85 
2     Lockwood, Zondrae       FR-1 Garden City CC               22.86 
3     Williams, Cameron       FR-1 Garden City CC               23.19 


Mens  200 Meter 	 	 Section #6
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Hayle, Tyler            SO-2 Coffeyville CC               22.72 
2     Bell, Ricky             SO-2 Dodge City CC                22.83 
3     Battle, Elonte          SO-2 Cowley County CC             22.99 
4     Garner, Trevontee       FR-1 Cloud County CC              23.40 


Mens  200 Meter 	 	 Section #7
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Collis, Xavier          FR-1 Coffeyville CC               22.03 
2     Simmons, Mike           SO-2 Barton County CC             22.44 
3     Adderly, Anthony        FR-1 Barton County CC             22.48 
4     Long, Dameon            SO-2 Cowley County CC             22.64 


Mens  200 Meter 	 	 Section #8
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Henderson, Jahrod       FR-1 Colby CC                     22.08 
2     Richemond, Alexander    FR-1 Barton County CC             22.23 
3     Lyons, Dontrell         SO-2 Colby CC                     23.57 


Mens  200 Meter 	 	 Section #9
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Hall-Thompson, Eli      FR-1 Butler CC                    21.48 
2     Afful, Solomon          FR-1 Cloud County CC              21.64 
3     Thompson, Jaishawn      FR-1 Colby CC                     22.07 
4     Arnold, Lamarion        FR-1 Butler CC                    22.07 


Mens  400 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Jacob, Tyus             SO-2 Highland CC                  50.39 
2     van de Merwe, Kurt      FR-1 Cloud County CC              51.61 
3     Hayle, Tyler            SO-2 Coffeyville CC               51.83 


Mens  400 Meter 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Jobe, Deandre           FR-1 Highland CC                  50.87 
2     Grabin, Orlando         FR-1 Dodge City CC                53.80 
3     Daprano, Michael        FR-1 Allen County CC              55.37 


Mens  400 Meter 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Martina, Jarreth        FR-1 Cloud County CC              52.41 
2     Washington-Box, Dajuane FR-1 Johnson County CC            52.49 
3     Johnson, Phil           FR-1 Highland CC                  54.38 


Mens  400 Meter 	 	 Section #4
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC              51.14 
2     St Louis, Renistin      FR-1 Hutchinson CC                51.38 
3     Smith, Duane            FR-1 Johnson County CC            52.98 
4     Bennett, Jabbar         FR-1 Cowley County CC             53.63 


Mens  400 Meter 	 	 Section #5
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Rock, Craig             FR-1 Garden City CC               51.10 
2     Smith, LaChristopher    FR-1 Garden City CC               51.35 
3     Barfield, Dennis        SO-2 Pratt CC                     51.82 
4     Golden, Lidell          SO-2 Garden City CC               52.25 


Mens  400 Meter 	 	 Section #6
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Wade, Deandre           SO-2 Butler CC                    49.96 
2     Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                    50.64 
3     Jaramillo, Joseph       SO-2 Dodge City CC                51.27 
4     Thacker, Aaron          FR-1 Johnson County CC            51.78 


Mens  400 Meter 	 	 Section #7
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Dokes, Mar'Keith        FR-1 Coffeyville CC               49.58 
2     Elijah, Qhyle           SO-2 Colby CC                     49.73 
3     Battle, Elonte          SO-2 Cowley County CC             49.82 
4     Carey, Micah            FR-1 Barton County CC             50.21 


Mens  400 Meter 	 	 Section #8
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Mayweather, Kennedy     SO-2 Barton County CC             49.38 
2     Arnold, Lamarion        FR-1 Butler CC                    49.83 
3     Young, Willie           SO-2 Cloud County CC              52.96 


Mens  400 Meter 	 	 Section #9
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Lyons, Dontrell         SO-2 Colby CC                     48.36 
2     Henderson, Deandre      SO-2 Barton County CC             48.44 
3     Preston, Marcelle       FR-1 Coffeyville CC               48.49 
4     Henderson, Jahrod       FR-1 Colby CC                     49.36 


Mens  600 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Francois, Zodani        SO-2 Barton County CC           1:25.82 
2     Taylor, Trishawn        FR-1 Pratt CC                   1:27.67 
3     Mason, Jeremy           FR-1 Garden City CC             1:30.41 
4     Spears, Jeremy          FR-1 Allen County CC            1:35.45 
--   


Mens  600 Meter 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Aponte, Luis            FR-1 Butler CC                  1:26.31 
2     Ajanga, Sydney          FR-1 Colby CC                   1:28.78 
3     Moyo, Jacob             FR-1 Dodge City CC              1:28.89 
4     Leach, Tyrone           FR-1 Garden City CC             1:29.05 


Mens  600 Meter 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Bray, Dalton            SO-2 Dodge City CC              1:30.05 
2     Landry, Ryan            FR-1 Pratt CC                   1:32.19 
3     Middick, Colton         FR-1 Coffeyville CC             1:38.09 


Mens  600 Meter 	 	 Section #4
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Mellenbruch, Eric       SO-2 Highland CC                1:26.56 
2     Adkins, Jack            FR-1 Hutchinson CC              1:26.93 
3     Muemba, Chyrsopus       Freshman Johnson County Community   1:27.53 
4     Essman, Chris           FR-1 Highland CC                1:27.61 


Mens  600 Meter 	 	 Section #5
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Desir, Stein            FR-1 Hutchinson CC              1:22.91 
2     Cady, Boone             FR-1 Cloud County CC            1:23.56 
3     Seraphin, Allen         SO-2 Coffeyville CC             1:23.77 
4     Mahurin, Daniel         FR-1 Johnson County CC          1:24.79 


Mens  600 Meter 	 	 Section #6
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Elias, Kacey            SO-2 Cowley County CC           1:21.86 
2     Williams, Ridge         SO-2 Hutchinson CC              1:22.66 
3     Williams, Christian     FR-1 Colby CC                   1:23.16 
4     Blair, Shevon           FR-1 Butler CC                  1:25.78 


Mens  600 Meter 	 	 Section #7
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Emilen, Orwin           FR-1 Cloud County CC            1:20.49 
2     Gordon, Deron           FR-1 Barton County CC           1:20.81 
3     Mwewa, Emmanuel         FR-1 Butler CC                  1:21.00 
4     Stukes, Quick           SO-2 Barton County CC           1:21.39 


Mens  800 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Morrow, Chance          FR-1 Highland CC                2:04.16 
2     Golightley, Bryce       FR-1 Cloud County CC            2:04.65 
3     Rivadeneira, Alvaro     FR-1 Garden City CC             2:05.80 
4     Ray, Hunter             SO-2 Cowley County CC           2:08.32 
5     Koehn, Austin           SO-2 Dodge City CC              2:09.05 
6     Viveros, Angel          FR-1 Dodge City CC              2:13.15 
7     Ortiz-Martinez, Jonathan FR-1 Dodge City CC              2:15.69 
8     Hardin, Layne           SO-2 Johnson County CC          2:18.96 
9     Kelly, Quintavious      FR-1 Kansas City CC             2:19.43 


Mens  800 Meter 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Smith, Marcus           FR-1 Coffeyville CC             1:59.25 
2     Levy, Quorteze          FR-1 Coffeyville CC             2:00.21 
3     Johnston, Luke          SO-2 Butler CC                  2:00.68 
4     Pelayo, Andres          FR-1 Pratt CC                   2:00.99 
5     Chin III, Vinny         FR-1 Hutchinson CC              2:03.61 
6     Surmeier , Max          SO-2 Butler CC                  2:04.14 
7     Carroll, Ronnie         SO-2 Highland CC                2:08.25 
--   
--   


Mens  800 Meter 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Laari, Sampson          SO-2 Barton County CC           1:57.36 
2     Caine, Markeen          SO-2 Allen County CC            1:57.89 
3     Russell, Claudius       FR-1 Colby CC                   1:58.22 
4     Hernandez, Manny        FR-1 Hutchinson CC              1:58.49 
5     Belmares, Noe           SO-2 Colby CC                   1:58.53 
6     Carrasco, Sammy         FR-1 Colby CC                   1:58.98 
7     Forrest, Anthony        FR-1 Barton County CC           1:59.52 
8     Jones, Eric             SO-2 Hutchinson CC              1:59.74 
9     Perez, Tony             FR-1 Barton County CC           2:03.41 
10    Broxterman, Thomas      SO-2 Allen County CC            2:03.69 
11    Emilen, Orwin           FR-1 Cloud County CC            2:10.00 


Mens  1000 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Walsh, Shane            SO-2 Cowley County CC           2:38.37 
2     Blair, Shevon           FR-1 Butler CC                  2:39.33 
3     Sutcliffe, Michael      FR-1 Butler CC                  2:39.75 
4     Seraphin, Allen         SO-2 Coffeyville CC             2:44.18 
5     Kimbrough-French, T.J.  SO-2 Johnson County CC          2:45.16 
6     Bray, Dalton            SO-2 Dodge City CC              2:45.83 
7     Hesse, Nolan            FR-1 Butler CC                  2:46.06 
8     Moyo, Jacob             FR-1 Dodge City CC              2:46.40 
9     Dyer, Dylan             FR-1 Cowley County CC           2:50.65 


Mens  1000 Meter 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Butler, Colton          SO-2 Hutchinson CC              2:38.71 
2     Lucero, Fernando        FR-1 Highland CC                2:40.20 
3     Perez, Tony             FR-1 Barton County CC           2:40.57 
4     Gutierrez, Edgar        SO-2 Hutchinson CC              2:40.67 
5     Reed, Coner             FR-1 Highland CC                2:41.14 
6     Tiemser, Jawad          FR-1 Johnson County CC          2:41.36 
7     Holler, Brady           SO-2 Barton County CC           2:41.84 
8     Weaks, Jacob            FR-1 Coffeyville CC             2:42.35 
9     Raines, John            SO-2 Johnson County CC          2:45.97 
10    Keller, Drew            FR-1 Cowley County CC           2:50.91 


Mens  1000 Meter 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Laari, Sampson          SO-2 Barton County CC           2:31.57 
2     Namous, Jamal           FR-1 Cloud County CC            2:32.22 
3     Smith, Marcus           FR-1 Coffeyville CC             2:32.66 
4     Downing, Zane           FR-1 Cloud County CC            2:33.63 
5     Belmares, Noe           SO-2 Colby CC                   2:34.65 
6     Zaldivar, Derrick       FR-1 Highland CC                2:35.70 
7     Sanchez-Pinto, Julian   FR-1 Colby CC                   2:35.87 
8     Adams, MeShach          SO-2 Allen County CC            2:37.47 
9     Carrasco, Sammy         FR-1 Colby CC                   2:38.53 
10    Immenschuh, Connor      SO-2 Allen County CC            2:39.96 
--   


Mens  Mile 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Driskill, Daniel        SO-2 Allen County CC            4:45.38 
2     Puga, Harvey            FR-1 Cowley County CC           4:47.08 
3     Rubio, Juan             FR-1 Colby CC                   4:47.39 
4     Stewert, Jacob          FR-1 Pratt CC                   4:53.79 
5     Gavitt, Patrick         FR-1 Johnson County CC          5:01.36 
6     Pino, Carlos            SO-2 Highland CC                5:03.48 
7     Quarrels, Curtis        FR-1 Dodge City CC              5:09.52 
8     Carballo, Roland        FR-1 Dodge City CC              5:09.80 


Mens  Mile 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Immenschuh, Connor      SO-2 Allen County CC            4:29.73 
2     Tiemser, Jawad          FR-1 Johnson County CC          4:41.20 
3     Bahindwa, Chris         FR-1 Cloud County CC            4:44.93 
4     Salazar, Christian      FR-1 Highland CC                4:48.07 
5     Adamson, Jonathan       SO-2 Coffeyville CC             4:49.26 
6     Dimirsky, Jordan        FR-1 Coffeyville CC             4:56.32 


Mens  Mile 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Laari, Sampson          SO-2 Barton County CC           4:23.70 
2     Meier, Albert           FR-1 Butler CC                  4:24.76 
3     Sanchez-Pinto, Julian   FR-1 Colby CC                   4:25.99 
4     Broterton, Devyn        FR-1 Barton County CC           4:26.41 
5     Walsh, Shane            SO-2 Cowley County CC           4:27.13 
6     Namous, Jamal           FR-1 Cloud County CC            4:31.13 
7     Chumba, Kennedy         SO-2 Butler CC                  4:35.95 
8     Johnston, Luke          SO-2 Butler CC                  4:39.66 


Mens  3000 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Chumba, Kennedy         SO-2 Butler CC                  9:24.60 
2     Johnston, Luke          SO-2 Butler CC                  9:31.20 
3     Schmidt, Sam            FR-1 Johnson County CC          9:34.87 
4     Puga, Harvey            FR-1 Cowley County CC           9:37.76 
5     Salazar, Christian      FR-1 Highland CC                9:42.27 
6     Amloff, Joel            FR-1 Johnson County CC          9:42.91 
7     Weigel, Preston         FR-1 Coffeyville CC             9:44.75 
8     Treiber, Luke           SO-2 Johnson County CC          9:50.56 
9     Tidimane, Tumiso        FR-1 Dodge City CC             10:00.18 
10    Phillips, Quinton       FR-1 Highland CC               10:13.25 
11    Fleck, William          SO-2 Coffeyville CC            10:14.93 
12    Hilario, Johnny         SO-2 Coffeyville CC            10:19.13 
13    Chambers, Dalton        FR-1 Cowley County CC          10:25.05 
14    Quarrels, Curtis        FR-1 Dodge City CC             10:27.02 


Mens  3000 Meter 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Speaks, Chris           SO-2 Colby CC                   8:45.55 
2     Meier, Albert           FR-1 Butler CC                  8:53.00 
3     Montoya, Pedro          FR-1 Allen County CC            8:53.50 
4     Broterton, Devyn        FR-1 Barton County CC           8:54.55 
5     Medrano, Salvador       SO-2 Allen County CC            8:58.34 
6     Brittain, Jeremy        FR-1 Allen County CC            8:59.83 
7     Grueber, Colin          SO-2 Colby CC                   9:06.40 
8     Crouch, Blake           FR-1 Cowley County CC           9:09.53 
9     Vega, Alfredo           FR-1 Pratt CC                   9:10.34 
10    Guevara, Adrian         SO-2 Colby CC                   9:16.76 
11    Dreyer, Forrest         FR-1 Hutchinson CC              9:18.35 
12    Omo, Jake               Freshman HUTCHINSON COMMUNITY       9:31.97 
13    Bahindwa, Chris         FR-1 Cloud County CC            9:40.56 
14    Martinez, Brian         SO-2 Highland CC                9:59.66 


Mens  5000 Meter 	 	 
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Speaks, Chris           SO-2 Colby CC                  15:05.40 
2     Laari, Sampson          SO-2 Barton County CC          15:21.92 
3     Grueber, Colin          SO-2 Colby CC                  15:39.46 
4     Chumba, Kennedy         SO-2 Butler CC                 15:49.21 
5     Guevara, Adrian         SO-2 Colby CC                  15:50.80 
6     Spears, Trail           SO-2 Allen County CC           15:54.38 
7     Crouch, Blake           FR-1 Cowley County CC          16:03.85 
8     Martinez, Brian         SO-2 Highland CC               16:11.62 
9     Sanchez, Diego          SO-2 Allen County CC           16:21.38 
10    Bahindwa, Chris         FR-1 Cloud County CC           16:34.71 
11    Weigel, Preston         FR-1 Coffeyville CC            16:41.66 
12    Patton, Brent           SO-2 Hutchinson CC             16:44.20 
13    Frye, Cody              SO-2 Butler CC                 16:51.02 
14    Greenlee, Mitchell      FR-1 Allen County CC           16:57.24 
15    Stewert, Jacob          FR-1 Pratt CC                  17:03.62 
16    Butler, Trenton         SO-2 Hutchinson CC             17:24.66 
17    Hilario, Johnny         SO-2 Coffeyville CC            17:40.80 
18    Fleck, William          SO-2 Coffeyville CC            17:43.93 
19    Chambers, Dalton        FR-1 Cowley County CC          17:45.63 
20    Resley, Christian       SO-2 Garden City CC            18:20.14 
21    Wallace, Tyler          FR-1 Cloud County CC           18:24.95 
--   


Mens  60 Meter Hurdles 	 	 Finals 
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Goss, Angelo            SO-2 Coffeyville CC                7.85 
2     Spears, Ro'Derick       SO-2 Coffeyville CC                7.94 
3     Jones, SirPaul          SO-2 Kansas City CC                8.08 
4     Francois, Zodani        SO-2 Barton County CC              8.09 
5     Gordon, Deron           FR-1 Barton County CC              8.15 
6     Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                     8.51 
7     Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC             8.53 
8     Collie, Jomari          SO-2 Dodge City CC                 8.63 


Mens  60 Meter Hurdles - Preliminaries Heat #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Goss, Angelo            SO-2 Coffeyville CC                7.97 
2     Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC             8.60 
3     Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                     8.66 
4     Herl, Darius            FR-1 Dodge City CC                 9.30 
--   


Mens  60 Meter Hurdles - Preliminaries Heat #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Francois, Zodani        SO-2 Barton County CC              8.10 
2     Gordon, Deron           FR-1 Barton County CC              8.19 
3     Riner, Weston           SO-2 Hutchinson CC                 8.74 
4     Willis, Matthew         FR-1 Hutchinson CC                 8.83 
5     Slaughter, Darius       SO-2 Pratt CC                     10.19 
6     Harris, Xavier          FR-1 Cloud County CC              11.63 


Mens  60 Meter Hurdles - Preliminaries Heat #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Spears, Ro'Derick       SO-2 Coffeyville CC                8.05 
2     Jones, SirPaul          SO-2 Kansas City CC                8.15 
3     Collie, Jomari          SO-2 Dodge City CC                 8.63 
4     Glanton, Iman           FR-1 Garden City CC                8.69 
5     Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC               8.71 
6     Posey, Timothy          SO-2 Cowley County CC              8.73 
7     Levy, Quorteze          FR-1 Coffeyville CC                8.95 
--   


Mens  4 x 400 Relay 	 	 Section #1
============================================================
     Team                                               Time
============================================================
1    Hutchinson CC 'A'                              3:23.58 
      Desir, Hernandez, St Louis, Williams, Davis 
2    Highland CC 'A'                                3:25.86 
      Mellenbruch, Jobe, Essman, Jacob, Carroll, Zaldivar 
3    Dodge City CC 'A'                              3:27.72 
      Bell, Simmons, Grabin, Jaramillo, Moyo, Bray 


Mens  4 x 400 Relay 	 	 Section #2
============================================================
     Team                                               Time
============================================================
1    Cloud County CC 'A'                            3:17.66 
      Golightley, Downing, Cady, Bahindwa, Afull 
2    Cowley County CC 'A'                           3:20.68 
      Elias, Rochelle, Long, Bennett, Battle, Wells 
3    Johnson County CC 'A'                          3:23.66 
      Thacker, Mahurin, Smith, Washington-Box, buchanan, Arens 
4    Garden City CC 'A'                             3:31.33 
      Smith, Golden, Stone, Rock, Leach, Williams 


Mens  4 x 400 Relay 	 	 Section #3
============================================================
     Team                                               Time
============================================================
1    Barton County CC 'A'                           3:15.66 
      Gordon, Henderson, Stukes, Mayweather, Carey, Adderly 
2    Butler CC 'A'                                  3:19.46 
      Mwewa, Wade, Gillie, Arnold, Aponte, Simmons, Hall-Thompson 
3    Coffeyville CC 'A'                             3:22.86 
      Preston, Dokes, Asemota, Collis, Azonwanna, Levy, Smith 
--   
      Lyons, Elijah, Kolb, Thompson, Major, Williams, Henderson 


Mens  4 x 800 Relay 	 	 
============================================================
     Team                                               Time
============================================================
1    Coffeyville CC 'A'                             7:54.57 
      Smith, Seraphin, Preston, Levy, Weaks, Dimirsky 
2    Butler CC 'A'                                  7:54.58 
      Blair, Johnston, Chumba, Meier, Surmeier, Sutcliffe 
3    Allen County CC 'A'                            7:57.51 
      Miller, Broxterman, Caine, Adams, Najman 
4    Cowley County CC 'A'                           8:00.74 
      Walsh, Elias, Keller, Dyer, Ray 
5    Hutchinson CC 'A'                              8:01.77 
      Williams, Jones, Desir, Hernandez, Chin III, St Louis 
6    Colby CC 'A'                                   8:08.43 
      Williams, Russell, Alvarado, Simmerman, Belmares, Carrasco 
7    Barton County CC 'A'                           8:10.06 
      Perez, Holler, Colindres, Forrest, Laari 
8    Johnson County CC 'A'                          8:19.54 
      Mahurin, Raines, Muemba, Kimbrough-Frenc 
9    Highland CC 'A'                                8:31.29 
      Reed, Morrow, Essman, Salazar, Carroll, Zaldivar 
10   Dodge City CC 'A'                              8:45.29 
      Bray, Ortiz-Martinez, Viveros, Moyo, Koehn 
11   Cloud County CC 'A'                            8:48.27 
      Namous, Downing, Golightley, Emilen, Cady, Bahindwa 


Mens  High Jump 	 	 
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Robinson, Damar         SO-2 Cloud County CC              7-0.5 
2     Wells, Andrew           FR-1 Cowley County CC           6-10.75 
3     Gutierrez, Alexander    FR-1 Johnson County CC           6-8.75 
4     Durden, Emanuel 'Manny' FR-1 Cloud County CC             6-6.75 
5     Bramble, Zimbert        FR-1 Coffeyville CC              6-4.75 
6     Skimbo, Zach            FR-1 Hutchinson CC               6-4.75 
7     Washington, Josh        FR-1 Johnson County CC           6-4.75 
8     Bauer, Matthew          FR-1 Johnson County CC           6-4.75 
9     Liebst, Lakin           SO-2 Hutchinson CC               6-2.75 
10    Norman, Charles         FR-1 Hutchinson CC               6-2.75 
11    Samuels, Andrew         FR-1 Coffeyville CC              6-2.75 
12    Goss, Angelo            SO-2 Coffeyville CC              6-0.75 
13    Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC            5-10.75 
14    Odle, Damien            SO-2 Cowley County CC            5-8.75 


Mens  Pole Vault 	 	 
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Mettler, Dylan          SO-2 Cowley County CC              15-3 
2     Cone, Tyler             FR-1 Cloud County CC               14-9 
3     Proffitt, Tyler         SO-2 Cowley County CC              14-9 
4     Vazquez, Aaron          SO-2 Garden City CC             14-3.25 
5     Chase, Bryant           SO-2 Johnson County CC          14-3.25 
6     Hill, Scott             FR-1 Cowley County CC           14-3.25 
7     McPherson, Antonio      SO-2 Butler CC                   13-3.5 
8     Aparicio, Robert        FR-1 Garden City CC              12-9.5 
9     Yoch, Derrick           FR-1 Johnson County CC           12-3.5 
10    Woodyard, Blake         FR-1 Cloud County CC             12-3.5 
11    Huerter, Cody           FR-1 Cloud County CC            11-9.75 
12    Miller, Payton          FR-1 Pratt CC                   11-9.75 
13    Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC                10-10 
14    Peters, Daniel          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY          9-10 
--   


Mens  Long Jump 	 	 Flight #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Asemota, Duan           FR-1 Coffeyville CC             20-9.25 
2     Martin, Kyle            FR-1 Dodge City CC              20-7.25 
3     Bauer, Matthew          FR-1 Johnson County CC          20-5.75 
4     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC               20-1 
5     Gibson, Adrian          FR-1 Colby CC                    20-0.5 
6     Santiago Bravo, Ivan    FR-1 Cowley County CC           19-8.25 
7     Manning, Shawn          SO-2 Johnson County CC             19-7 
8     Barrett, Caleb          SO-2 Cowley County CC              19-6 
9     Pelayo, Andres          FR-1 Pratt CC                   18-9.75 
10    Smith, Trenton          FR-1 Highland CC                 17-0.5 


Mens  Long Jump 	 	 Flight #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Richemond, Alexander    FR-1 Barton County CC              23-0 
2     McGill, Elijah          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY       21-4.75 
3     Soto, Anthony           SO-2 Pratt CC                    21-2.5 
4     Aponte, Luis            FR-1 Butler CC                  20-7.25 
5     Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC                 20-3 
6     Barfield, Dennis        SO-2 Pratt CC                   19-9.75 
7     Collie, Jomari          SO-2 Dodge City CC               19-5.5 
--   


Mens  Long Jump 	 	 Flight #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Dorcelus, Stevens       FR-1 Cloud County CC             24-1.5 
2     Abubakar, Mohammed      FR-1 Butler CC                  23-0.75 
3     Duffus, Danick          SO-2 Garden City CC             22-5.75 
4     Micheaux, Mikhail       FR-1 Butler CC                  22-3.75 
5     Chaney, Wesley          FR-1 Hutchinson CC               21-9.5 
6     Gray, Artavius          FR-1 Coffeyville CC                21-9 
7     buchanan, jacob         FR-1 Johnson County CC          21-8.75 
8     Agbi, Odion             SO-2 Garden City CC                21-4 
9     Bramble, Zimbert        FR-1 Coffeyville CC            20-10.75 
10    Reed, Dewayne           FR-1 Garden City CC             20-5.25 


Mens  Triple Jump 	 	 Flight #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Lockwood, Zondrae       FR-1 Garden City CC                43-1 
2     Santiago Bravo, Ivan    FR-1 Cowley County CC           42-11.5 
3     Liebst, Lakin           SO-2 Hutchinson CC              41-8.75 
4     Micheaux, Mikhail       FR-1 Butler CC                     41-8 
5     Barrett, Caleb          SO-2 Cowley County CC              40-7 
6     Slaughter, Darius       SO-2 Pratt CC                    36-9.5 
--   
--   


Mens  Triple Jump 	 	 Flight #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Robinson, Damar         SO-2 Cloud County CC            47-2.25 
2     Shelton, Naquon         FR-1 Hutchinson CC             46-10.75 
3     Abubakar, Mohammed      FR-1 Butler CC                   46-7.5 
4     Agbi, Odion             SO-2 Garden City CC             46-2.75 
5     Duffus, Danick          SO-2 Garden City CC              45-2.5 
6     Aponte, Luis            FR-1 Butler CC                   45-2.5 
7     Adams, Jimmy            SO-2 Coffeyville CC            44-11.75 
8     Saidi, Adrien           SO-2 Hutchinson CC              44-2.75 
9     Gray, Artavius          FR-1 Coffeyville CC             43-0.25 


Mens  Shot Put 	 	 Flight #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Van Zyl, Reinhard       SO-2 Cloud County CC           42-10.75 
2     Yarn, Ben               FR-1 Hutchinson CC                 42-8 
3     Peters, Brett           FR-1 Cloud County CC            40-8.25 
4     Joseph, Jr              FR-1 Hutchinson CC              38-6.75 
5     Douglas, Cory           FR-1 Cowley County CC           37-5.25 
6     Ledom, Travis           FR-1 Pratt CC                      37-3 
7     Hicks, Austin           FR-1 Dodge City CC                 36-4 
8     Morehead, Lymon         FR-1 Dodge City CC               35-0.5 
9     Black, Steven           FR-1 Pratt CC                      32-1 
10    Savic , Arsenije        SO-2 Butler CC                  31-4.75 


Mens  Shot Put 	 	 Flight #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Whitehall, Tristan      SO-2 Coffeyville CC             56-8.75 
2     McKnight, Derek         SO-2 Cowley County CC             52-10 
3     Tucker, Kyrin           FR-1 Coffeyville CC               51-11 
4     Garza, Alex             SO-2 Coffeyville CC                51-9 
5     Bullard, Max            FR-1 Johnson County CC           50-5.5 
6     Antoine, Romario        FR-1 Barton County CC              48-6 
7     Cook, Zach              FR-1 Cloud County CC             48-5.5 
8     Rafiei, Alireza         SO-2 Barton County CC           48-2.75 
9     Daley, Donald           FR-1 Barton County CC              46-2 
10    Owens, Terrion          FR-1 Cowley County CC          45-11.75 
11    Collins, Charles        Freshman HUTCHINSON COMMUNITY          44-9 


Mens  Weight Throw 	 	 Flight #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Thompson, Dallas        FR-1 Hutchinson CC               46-7.5 
2     Stephens, Joseph        FR-1 Cowley County CC           44-3.25 
3     Bullard, Max            FR-1 Johnson County CC         43-10.75 
4     Weibe, Steven           SO-2 Hutchinson CC                 42-7 
5     Mark, Kavan             FR-1 Butler CC                   41-2.5 
6     Van Zyl, Reinhard       SO-2 Cloud County CC               39-3 
7     Morehead, Lymon         FR-1 Dodge City CC              38-8.25 
--   


Mens  Weight Throw 	 	 Flight #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Jackson, Johnnie        SO-2 Coffeyville CC             66-9.25 
2     Guijo, Sergio           FR-1 Cowley County CC           59-0.25 
3     Radcliff, Tory          SO-2 Coffeyville CC              55-1.5 
4     Daley, Donald           FR-1 Barton County CC           52-6.75 
5     Robinson, Corey         FR-1 Coffeyville CC              51-5.5 
6     Peters, Brett           FR-1 Cloud County CC           48-10.75 
7     Wickham, Grant          FR-1 Cloud County CC              42-11 
--   


Mens Heptathlon
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Vazquez, Aaron          SO-2 Garden City CC                4500 
2     Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC               4478 
3     Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC             4383 
4     Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC                 4353 
5     Peters, Daniel          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY          4258 
6     Manning, Shawn          SO-2 Johnson County CC             4156 
7     Jefferson, Malik        FR-1 Johnson County CC             4116 
8     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC               4075 
9     Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                     3985 
10    McPherson, Antonio      SO-2 Butler CC                     3737 
11    Harris, Xavier          FR-1 Cloud County CC               3700 
12    Savic , Arsenije        SO-2 Butler CC                     3664 
13    Chapman, Chris          FR-1 Cloud County CC               3661 
14    Widder, Collin          SO-2 Garden City CC                2853 
15    Jones, Austin                Cowley County CC              2669 


Mens  60 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Peters, Daniel          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY          7.22 
2     Vazquez, Aaron          SO-2 Garden City CC                7.28 
3     McPherson, Antonio      SO-2 Butler CC                     7.33 
4     Manning, Shawn          SO-2 Johnson County CC             7.44 
5     Jefferson, Malik        FR-1 Johnson County CC             7.46 


Mens  60 Meter 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Harris, Xavier          FR-1 Cloud County CC               7.16 
2     Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC                 7.20 
3     Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                     7.23 
4     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC               7.26 
5     Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC               7.30 


Mens  60 Meter 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC             7.24 
2     Savic , Arsenije        SO-2 Butler CC                     7.66 
3     Chapman, Chris          FR-1 Cloud County CC               7.93 
4     Widder, Collin          SO-2 Garden City CC                8.00 
5     Jones, Austin                Cowley County CC              8.10 


Mens  Long Jump 	 	 
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC            20-9.25 
2     Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC              20-7.75 
3     Harris, Xavier          FR-1 Cloud County CC               20-7 
4     Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                     20-7 
5     Manning, Shawn          SO-2 Johnson County CC             20-3 
6     Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC            19-11 
7     McPherson, Antonio      SO-2 Butler CC                     19-9 
8     Peters, Daniel          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY        19-5.5 
9     Vazquez, Aaron          SO-2 Garden City CC              19-2.5 
10    Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC            18-9.75 
11    Jefferson, Malik        FR-1 Johnson County CC          18-9.25 
12    Savic , Arsenije        SO-2 Butler CC                  18-3.75 
13    Chapman, Chris          FR-1 Cloud County CC             17-9.5 
14    Jones, Austin                Cowley County CC           16-9.75 
15    Widder, Collin          SO-2 Garden City CC             15-9.75 


Mens  Shot Put 	 	 
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Peters, Daniel          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY        37-8.5 
2     Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC             35-8 
3     Chapman, Chris          FR-1 Cloud County CC               34-2 
4     Manning, Shawn          SO-2 Johnson County CC          34-0.75 
5     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC             32-6.5 
6     Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC            31-7.25 
7     Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC              31-5.25 
8     McPherson, Antonio      SO-2 Butler CC                  31-3.75 
9     Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                  30-4.25 
10    Jefferson, Malik        FR-1 Johnson County CC          29-8.25 
11    Vazquez, Aaron          SO-2 Garden City CC                29-1 
12    Savic , Arsenije        SO-2 Butler CC                  28-0.25 
13    Jones, Austin                Cowley County CC           25-4.75 
14    Harris, Xavier          FR-1 Cloud County CC            25-1.25 
15    Widder, Collin          SO-2 Garden City CC             24-9.75 


Mens  High Jump 	 	 
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC             6-2.25 
2     Chapman, Chris          FR-1 Cloud County CC                6-0 
3     Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC              5-10.75 
4     Vazquez, Aaron          SO-2 Garden City CC             5-10.75 
5     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC             5-9.75 
6     Savic , Arsenije        SO-2 Butler CC                   5-7.25 
7     Peters, Daniel          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY        5-5.25 
8     Jefferson, Malik        FR-1 Johnson County CC           5-5.25 
9     Manning, Shawn          SO-2 Johnson County CC           5-5.25 
10    Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                   5-5.25 
11    McPherson, Antonio      SO-2 Butler CC                      5-3 
12    Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC           5-1.75 
13    Harris, Xavier          FR-1 Cloud County CC              5-0.5 
14    Widder, Collin          SO-2 Garden City CC               4-9.5 
15    Jones, Austin                Cowley County CC             4-9.5 


Mens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC             8.57 
2     Widder, Collin          SO-2 Garden City CC               10.52 


Mens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC               8.88 
2     Chapman, Chris          FR-1 Cloud County CC              10.28 
3     Jones, Austin                Cowley County CC             12.80 


Mens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                     8.85 
2     Savic , Arsenije        SO-2 Butler CC                     9.37 
3     Manning, Shawn          SO-2 Johnson County CC             9.64 


Mens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #4
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC               9.32 
2     Vazquez, Aaron          SO-2 Garden City CC                9.74 


Mens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #5
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Jefferson, Malik        FR-1 Johnson County CC             8.96 
2     McPherson, Antonio      SO-2 Butler CC                    10.50 


Mens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #6
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Peters, Daniel          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY          8.97 
2     Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC                 9.16 
3     Harris, Xavier          FR-1 Cloud County CC              10.92 


Mens  Pole Vault 	 	 
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Mark
======================================================================
1     Vazquez, Aaron          SO-2 Garden City CC             14-7.25 
2     Jefferson, Malik        FR-1 Johnson County CC          13-7.25 
3     Manning, Shawn          SO-2 Johnson County CC           13-3.5 
4     Chapman, Chris          FR-1 Cloud County CC           11-11.75 
5     Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC         11-11.75 
6     Harris, Xavier          FR-1 Cloud County CC            11-3.75 
7     Peters, Daniel          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY      10-11.75 
8     Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC                 10-8 
9     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC               10-4 
10    Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC                9-8 
11    Jones, Austin                Cowley County CC               9-8 
12    McPherson, Antonio      SO-2 Butler CC                   9-4.25 
13    Savic , Arsenije        SO-2 Butler CC                   9-0.25 
14    Widder, Collin          SO-2 Garden City CC               7-4.5 
15    Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                    7-0.5 


Mens  1000 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     McPherson, Antonio      SO-2 Butler CC                  2:58.01 
2     Ayers, Donavan          FR-1 Butler CC                  3:02.88 
3     Harris, Xavier          FR-1 Cloud County CC            3:05.36 
4     Widder, Collin          SO-2 Garden City CC             3:05.74 
5     Savic , Arsenije        SO-2 Butler CC                  3:07.82 
6     Jones, Austin                Cowley County CC           3:13.36 
7     Chapman, Chris          FR-1 Cloud County CC            3:24.76 


Mens  1000 Meter 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1     Vazquez, Aaron          SO-2 Garden City CC             2:48.64 
2     Jackson, Malik          FR-1 Cloud County CC            2:51.02 
3     Vaden, Austin           SO-2 Hutchinson CC              2:59.04 
4     Mayeske, Matt           SO-2 Johnson County CC          3:02.73 
5     Koike, Hunter           FR-1 Allen County CC            3:06.61 
6     Peters, Daniel          Freshman HUTCHINSON COMMUNITY       3:06.97 
7     Manning, Shawn          SO-2 Johnson County CC          3:13.51 
8     Jefferson, Malik        FR-1 Johnson County CC          3:16.89